Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan maradjak fent egész...

Hogyan maradjak fent egész éjjel? Egyedül vagyok itthon és félek ilyenkor aludni, mit tegyek? (20/nő)

Figyelt kérdés

#egyedül #Hogyanmaradjakfent
2020. máj. 28. 18:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Igyál bort, akkor nem fogsz félni!
2020. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz elaludni? Inkább ezen kéne segíteni, mint fent maradni egész éjjel.
2020. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Nézz sorozatot, játssz valami játékkal, edzél egy kicsit, igyál kávét vagy kólát.
2020. máj. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


2. válaszolóval kell, hogy egyetértsek.


Szerintem nagy butaság fennmaradni egész éjszaka. Holnap nagyon fáradt leszel!

Csukd be az összes ajtót (kulcsra), majd nézz valami sorozatot, vagy filmet, és észre sem veszed, hogy bealszol.

2020. máj. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát azért félek elaludni mert félek a sötéttől, meg sosem szerettem egyedül lenni nem érzem magam biztonságba. Mindig bekepzelek magamnak dolgokat.
2020. máj. 28. 18:57
 6/20 anonim ***** válasza:
Éjjeli lámpával nem jobb esetleg?
2020. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem tudok kis fénynél sem elaludni.

Na meg akkor is mindig fülelek meg hevesebben ver a szívem mert tudom hogy itthol nincs senki rajtam kívül.

2020. máj. 28. 19:09
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az is segíthez, ha kapcsolsz valami zenét és arra alszol el. (Ha nem kell ébresztőre kelni). A zene eltereleni a figyelmed majd a félelemről.
2020. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Na, én pont ilyen vagyok. Csak én már 40-es, de máig nem nőttem ki ezt a félelmet, amire rátett, hogy igen sok para dolog is történt már velem.

Nekem az a módszerem, hogy tv megy egész éjjel, halkan az ad fény és hagot, de mivel így nem tudok aludni, füldugót és szemtakarót használok. De megnyugtat a tudat, hogy A tv megy. Hátha elijeszti a "mumusokat". Jobb ötletem nincs.

2020. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Huu hát én attól csak megjobban félnek ha be lenne dugva a fülem meg nem is látnék. Én már csak ilyen félős vagyok 🙄
2020. máj. 28. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!