Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy ebben a...

Miért van az, hogy ebben a krìzishelyzetben a főnökök fölényesen viselkedhetnek? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van egy munkahely. Jön a főnök, aztán minden apróságért előveszi az embereket, pontosítva egy embert. Vèletlen egy cìmke a földön, nem látom, hogy dolgoznàl, holott szegénynek a munka teszi ki a pillanatait. Ez nem csak egy főnökre jellemző, hanem elég sokra. Minden apróságért csesztetik az embert, de ritka pillanatok egyike, mikor beáll melléd dolgozni. Nem azt mondom, hogy szükség van a munkájára, de akkor legalább támogassa lelkileg is őket ebben a helyzetben.
2020. ápr. 18. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nő a munkanélküliség, így eljött a munkaadók ideje. Lehet szemétkedni, mert úgyis találnak a helyedre embert.
2020. ápr. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésedben: Mert krízishelyzet van.
2020. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kezdödik újra a spártai időszak. A krízis miatt. Amilyen válság lesz ez csak romlani fog.
2020. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg kell jegyezni az ilyen viselkedést, aztán amint alkalom adódik, otthagyni a fenébe!

Egyébként meg azért sem kellene így viselkednie, mert semmi az említett főnök cége us simán jelenthet csődöt.

2020. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"Is"
2020. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most látom, milyen összevissza szöveg jött ki, szóval: "Semmi garancia nincs rá, hogy az említett főnök cége nem jelent csődöt."
2020. ápr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Íratlan szabály:egy főnök úgy viselkedik,ahogy akar.Sajnos sok helyen ez a főnöki hozzáállás.Rengetegen alkalmatlanok vezetői pozícióra,a saját sz4ros életüket nem tudják rendbetenni,de a frusztrációikat a beosztottakon levezetni már nem okoz gondot.Nem sokat tudsz tenni,ha nagyon pofátlanok,akkor felemelheted a hangod,ha vagy hozzá elég bátor.Én egyszer megtettem,de tudta a főnök,hogy nem azért voltam kiakadva,mert nincsenek jó csajok az osztályon,hát két hétig nem szólt hozzám,illetve még bunkóbb lett,aztán egy ideig lenyugodott,még kedves is volt többször, mivel látta,hogy nem sz4rok be tőle.A rossz ebben az egészben az,hogy veszekedés árán tudtam csak ezt elérni.Ez kb.egy éve volt,még mindig a cégnél vagyok,egy nagyon kicsit normálisabb azóta.
2020. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem volt, hogy egy főnök más dolgozók füle hallatára fenyegetett meg, hogy ha nem maradok bent 2-3 órával tovább, akkor kirúg, és semmit nem fizet ki nekem abból a hónapból. Ekkor végül maradtam, de a balhé lavinát indított. A szerződésem lejártával elküldött egyik napról a másikra. A kérdésemre, hogy miért nem szólt egy hónappal előtte, ahogy azt kell, a válasza az volt, hogy ő mondta nekem, csak biztos nem figyeltem. (Szemtől pofába hülyének nézés, amit nagyon utálok.) Az ilyen is totál alkalmatlan. Amúgy étterem volt, az apjától örökölte meg a vezetést.
2020. ápr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!