Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért irigyek sokan a sikerére?

Miért irigyek sokan a sikerére?

Figyelt kérdés

Lil G-ről beszélek. Még nincs 20 éves és máris híres énekes, nagy rajongótáborral rendelkezik, fellépései vannak. Azért az nem kis teljesítmény, hogy valaki fiatalon ilyen sokra vitte. A leghíresebb dala a Petőfi Sándor már elérte a 30 millió megtekintést is. Én imádom őt, mert jó zenéket csinál. Olyan zenéket amelyekkel lehet azonosulni, mert az élet nagy dolgait foglalja dalba. Megírja a csalódásait, problémáit, a nehézségeket és rávilágít arra, hogy nagyon sok ember van aki hátba szúrja, kihasználja a másikat. Nekem az ő zenéje segít átvészelni a hétköznapokat. Én is sok csalódást megéltem már. Szeretem benne, hogy nem foglalkozik a negatív véleményekkel, hanem kizárólag magával törődik. Nem érdeklik őt az irigyek. Én is utálom az olyan embereket akik irigyek a másik ember sikerére és csak kritizálnak mint Puzsér aki egy megkeseredett ember.


Szóval én imádom őt, de sok utálója van. Mi az oka ennek?



2020. máj. 31. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Ki a f/szom az a Lil G?


Na csak ennyire vagyok irigy rá.

Ha valami ilyen kis feltörekvő rapperpalánta, akkor nincs mire irigykedni. Jó, keres egy halom pénzt nagyon fiatalon, amit elkokózhat, meg megkapja az összes 16 éves puncit, amire csak rámutat. De 2 év múlva azt se tudjuk majd ki volt. Nincs igazán mire irigykedni.

Max a managerre aki a háttérben megalkotta a karaktert és az igazán nagyon kaszálja. Mert ő csinál nagyon jól valamit.

2020. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Szokásos tinipicsa pszichológia. Lehet talán 16 éves de neki már CSALÓDÁSAI vannak. És a fiatal énekes aki még nincs 20 éves de már az ÉLET NAGY DOLGAIRÓL énekel. Mind1, majd kinövöd. Puzsért meg na halgass mert ő felnőtt értelmiségiekhez beszél szóval úgyse értenéd.
2020. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetnének nagy gondjai egy tizenévesnek? Tudod milyen érzés az amikor elhagy téged az akit szerettél és aki fontos volt neked? Amikor hátba szúr az akiben megbíztál? Igenis lehetnek komoly traumái, nehéz időszakjai egy fiatalnak. Én ezeket Lil G zenéjével vészelem át.
2020. máj. 31. 16:04
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Amit te 16 évesen nagy gondnak képzelsz az semmi. De tényleg. 30 évesen majd visszagondolsz rá és kb. a semmi kategória lesz. Fogalmad sincs az életről.

De ezt úgysem fogod elfogadni most, majd csak akkor amikor eljön az a kor az életedben. De jó eséllyel akkor sem fogod bevallani senkinek, hogy most igazunk volt. talán még magadnak sem.

2020. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Mert még semmit se élt. Ezek nem egyedi problémák. minden átlag ember megtapasztalja ezeket az élete során. Lesznek ennél nagyobb gondjai is... meg neked is.
2020. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lil G-nek azért nem kis gondjai voltak. Voltak drogproblémái, pszichiáterhez is járnia kellett, kirúgták az iskolából és gyerekkorában elhagyta. Mégis sikerült neki felállnia és sikeres énekesnővé válnia. Igazatok van abban, hogy lesznek még nagyobb problémák is az életben. És azokat is megoldja majd, mert egy nagyon talpraesett lányról van szó. A kérdésre nem válaszoltatok: Miért irigyek sokan a sikerére?
2020. máj. 31. 16:22
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Negatív vélemény megfogalmazása még nem irigység. Drog és mentális problémák, iskola otthagyása. Pfff. Fantasztikus példakép...
2020. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"most ment át azon a veszedelmes pillanaton, a magára hagyott női léleknek azon a végzetes szakaszán, amelyben az elszigetelt fiatal leány szive hasonló a szőlővenyigéhez, amely találomra kuszik egy márványoszlopra, vagy a kocsma kapufélfájára"


Nincs új a nap alatt, ezt már 160 éve is megírták.

2020. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Azért abban biztos vagyok, hogy Lil G szemébe nem mernétek ezeket megmondani. Ha szerintetek rossz amit csinál akkor csináljatok jobbat vagy ne foglalkozzatok vele hanem nézzétek a Puzsért, na ő tényleg élő példa arra aki nem vitte semmire az életben és ezért a nála sikeresebbeket kritizálja, mert ő maga egy élettelen, megkeseredett ember.


Ami meg azt illeti szerintem az mindenképp becsülendő ha valaki olyan problémák után mint amilyenek Lil G nek voltak, feltud állni és feltudja tornázni magát arra a szintre, hogy sikeres énekesnő legyen. Az utálóit meg l**zarja.

2020. máj. 31. 18:58
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én meg sikeresebb vezető vagyok az autóiparban, na azt csinálja ő ha tudja az iskolából kibukása után...


Remélem érzed mennyire nonszensz az álláspontod.

2020. máj. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!