Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért irigyek sokan a sikerére?

Miért irigyek sokan a sikerére?

Figyelt kérdés

Lil G-ről beszélek. Még nincs 20 éves és máris híres énekes, nagy rajongótáborral rendelkezik, fellépései vannak. Azért az nem kis teljesítmény, hogy valaki fiatalon ilyen sokra vitte. A leghíresebb dala a Petőfi Sándor már elérte a 30 millió megtekintést is. Én imádom őt, mert jó zenéket csinál. Olyan zenéket amelyekkel lehet azonosulni, mert az élet nagy dolgait foglalja dalba. Megírja a csalódásait, problémáit, a nehézségeket és rávilágít arra, hogy nagyon sok ember van aki hátba szúrja, kihasználja a másikat. Nekem az ő zenéje segít átvészelni a hétköznapokat. Én is sok csalódást megéltem már. Szeretem benne, hogy nem foglalkozik a negatív véleményekkel, hanem kizárólag magával törődik. Nem érdeklik őt az irigyek. Én is utálom az olyan embereket akik irigyek a másik ember sikerére és csak kritizálnak mint Puzsér aki egy megkeseredett ember.


Szóval én imádom őt, de sok utálója van. Mi az oka ennek?



2020. máj. 31. 15:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy ilyen magas vezető beosztásban vagy nem jelenti azt, hogy sikeres is vagy. Nem csak az anyagi siker a siker. Nem vagy annyira híres mint Lil G. Nem rajonganak érted milliók mint ő érte. Ha nem tetszik amit csinál ne nézd és kész. Aki sikertelen annak van csak ideje másokkal foglalkozni. Akinek van élete azt meg nem érdeklik az emberek.
2020. máj. 31. 19:12
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Látod, pont ezt mondom, de nem érted.

Hülyeség az álláspontod, hogy ha nem tetszik csináld jobban, mert nem tudod jobban csinálni.


Azt meg hagyd meg nekem, hogy tudjam, hogy siker-e a pozíció amit elértem, vagy valaki odarakott csak...

2020. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem gyakran szoktam ilyesmit mások kérdése alá böfögni, de elképesztően ostoba vagy. Fel merem tételezni, hogy érted sem rajonganak milliók (egyébként Lil G-ért sem, de ez mellékes). Saját magadat élettelen, sikertelen csődtömegnek tartod, aki semmire nem vitte? Szerinted azt, hogy valakinek az élete mennyire teljes, azoknak az embereknek a számában mérik, akik ismerik az illető nevét és/vagy arcát? A hírhedtséget elérni bármi áron nagyobb teljesítmény, mint pl. a szorgalmas önfejlesztés?

Te Puzsérról vagy negatív véleménnyel. A logikád alapján minden bizonnyal irigy vagy rá, hiszen az akár konstruktív, akár destruktív kritika csakis személyes indulatokból fakadhat, objektív/általános szempontok szerint nem lehet értékelni semmit. Nem tudom eldönteni, hogy egy rohadt nagy troll vagy-e, vagy egy nyugtalan kilencedikes kiscsaj.

2020. jún. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Te kérdezted miért utálják sokan. Az alapokat nem maguk csinálják, nem mutatnak olyat amit követni kéne a fiataloknak. Max a ,,leszarom mit gondolnak rólam" cuccot. Azért nem mindig kell leszarni mások véleményét.

Énekesnő nem lehet mivel megy neki az éneklés. Van ez az irigy duma... Igen irigyek, arra, hogy szarból építettek várat. Van aki évekig tanul egy hangszeren, erre jön egy ,,sokat megélt csaj" aki nem ért semmit az egész zenéléshez és nagyobb sikere lesz. Az emberek beérik a szarral is.

2020. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elnézést, *nem megy neki az éneklés
2020. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!