Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tapasztaljátok ezt?

Tapasztaljátok ezt?

Figyelt kérdés

A meglátásom az, hogy a válaszolók többsége olyan kérdésekre válaszol, amiben valahol ő is érintett. Oké, nem is ez a lényeg, hanem azt érzem, hogy a válaszokban benne van egyfajta otthonról vagy az életből hozott fájdalom, mert még magukat a legszuperebbnek tartott emberek is átmennek rosszindulatú személyeskedésbe.


Attól hogy egyfajta szivárványos póni jóságos megmondó ember akar lenni, sokszor le se tagadhatják hogy rossz gyerekkoruk volt, letagadható szülőkkel. Majd bizonyos kérdésekben látszatra nagyon intelligensnek tűnő módon, de ellentmondást nem tűrő tartalommal leírják a megváltoztathatatlan igazságot. Ha erre valaki más aspektusból reagál, egyből beindul a lehúzás. Sőt, a hasonló helyzetben lévő emberek összezárnak, majd egymást erősítve megy a lepontozás. Értem ezt teljesen szubjektív dolgokra, pl. ha valaki rossz családból jött, akkor az összes férfi/nő szemét, mindenkivel távolságtartónak kell lenni, gyereket nem szabad vállalni stb. Ez csak egy példa volt. Vagy esetleg diplomatikusan ezeket nem jelentik ki, de ha valaki boldog családi életéről ír, akkor valamilyen módon fogást keresnek rajta, ha mást nem, akkor az lesz a baj hogy nagyképű.


Ilyenkor az nem számít, hogy ahány ember, annyi élet, annyi világ?



2020. jún. 5. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy itt sokan - akik pont ilyen hátterűek - meseórát tartanak arról, hogy nekik milyen jó életük van, ami szintén pszichológia, még maguk is elhiszik a végére.
2020. jún. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem tapasztalom ezt. Az, hogy a véleményét mindenki védi, normális dolog. Az, hogy ha ugyanazt gondoljuk, akkor összetartunk, az is.
2020. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen tudjuk te vagy a kérdező aki a nők bétáknak szülnek kérdést írta ki, és most besértődtél, hogy az volt a válaszban hogy sose voltál jópasi, és azóta ezt a kérdést írod... Szánalmas vagy.
2020. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

De hiszen válaszoltál is a kérdésedre; ahány ember, annyiféle élet, tehát annyiféle válasz.

Érdemes ezt egy kicsit kívülállóként is nézni, ha meg tudja tenni az ember. Jó kis pszichológiai tanulmány.


Éppen a múltkor jutott eszembe, hogy ha rossz napom van, bár alapvetően nem vagyok rosszindulatú ember, de egy-egy válasznál olyan kis gonoszul beszólogatok, pedig nem érdemli meg és hát milyen jogon teszem. De az ember - mármint én - már csak ilyen, van egy sötét oldalam is, mint mindenkinek.

2020. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as. Nem tudom kire gondoltál, de biztosan állítom, hogy nem én vagyok az embered. A másik probléma az elméleteddel az, hogy már hosszú-hosszú éve házas vagyok.


Na de külön köszönöm hogy itt vagy, mert a kérdésen pontosan a hozzád hasonlókról szól! Nézzük mi is a gond... Van egy kérdés, gőzöd sincs róla, vagyis semmi bizonyítékod rá hogy ki írta a kérdést, valójában nem is érdekel az egész, de jön a zsigeri gyűlölet, a magasztosság, a z igazság hamis érzése, és kiírod magadból a démonaid. Erre jön néhány, ugyancsak az igazságosság, az intelligencia, a pszichológia és minden egyébb alfája és omegája, majd ugyancsak bizonyítékok nélkül igazat ad(hüvelyk újj felfelé).


Egy szimpla kérdésből két válasz alatt személyeskedés lett, természetesen 70-80%-os nőktől, de ez a momentum lényegtelen.


Azért ha valakinek összeszedett gondolatai vannak, jó a helyesírása, tud érvelni, azokat alátámasztja, ne keverjük már egy degenerált paraszttal. Én sosem nyomkodtam lepontozást, viszont egy jól összerakott választ szívesen jutalmazok.


Azzal is tisztában vagyok, ahány ember, annyi vélemény. Na de kedves hármaska, amit ide hánytál az nem vélemény, az csak a te szegénységi bizonyítványod. Pont erre mondtam, hogy a hasonló a hasonlót szívesen felpontoz, vagy éppen összefogva le. Az objektivitás már sehol sincs, a lényeg az, az adott fórumon kikből van több, majd azoké az igazság.


Na ez viszont megérne egy másik kiírt kérdést, de inkább hagyom, a válaszokat már előre hallom.

2020. jún. 5. 16:06
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Annyira nem ő az, hogy fél oldalt kellett írnia róla, 3-as, értsd meg. Ő egy idős házas ember.
2020. jún. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Neked sem a szomszédod a paranoiàs. Attól hogy valaki hàzas, nem feltétlenül idős. Én a te helyedben nem égetném magam tovàbb! Meg a végén az a szép össznépi szàzalékod is csökkeni fog, aztàn elvész az a hamis önbizalmad, aztàn mi lesz veled?


Köszönöm a remek hozzàszólàsod, hoztad a szintet, kàr hogy a gyk nem talàlti ki még a jelvényeket.

2020. jún. 7. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!