Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy amelyik fiú nem jól csókol, az az ágyban sem jó. Ezen elgondolkodtam és rájöttem, hogy az én esetemben eddig mindig így volt. Amelyik barátom rosszul csókolt, az ágyban is béna volt.

Nektek mik a tapasztalataitok?


2019. jún. 24. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Ez annyira relatív hogy kinek mi a jó csók 🤣 Van aki az érzelmes lassu van akknek a vad ez csak egy példa.

Szerintem nem így van,volt akivel jó volt a csók az ágyban meg nem volt Olyna jó vele...

2019. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nincs összefüggés.

Most ha ezt levetítjük a lányokra, pl. én teljesen kezdő voltam, mikor páromat megismertem, szűz is voltam, mégis jó vagyok az ágyban párom szerint és már több éve együtt vagyunk.

2019. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Igaz. Jól csókolok a nők szerint és verhetetlen is vagyok az ágyban. 31F
2019. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Halmai Annamária ***** válasza:
20%
Hacsak nem szűz/tapasztalatlan a pasi, akkor valószínűleg a nyalásban is hasonlóan béna lesz mint a csókolózásban.
2019. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

Ugyanez a tapasztalatom.

Akinek unalnas/erőszakos/masikra nem figyelős a csókja, az a szexben is olyan.

2019. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

2: az általad hozott példa sehogy nem passzol a kérdéshez.

A csók pedig nem attól lesz jó, hogy mondjuk én vadabbul szeretem és ő is. Aki jól csókol azzal vadabbul is jó, meg gyengéden is, magyarul nem a tempó a lényeg, hanem a csók minősége. Volt olyan barátom, nem is egy, aki nem tudott csókolózni, hiába próbáltam irányítani, egyszerűen csak pörgött a nyelve, mint egy propeller.

2019. jún. 24. 12:50
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez még a két elsőnek szólt.
2019. jún. 24. 12:51
 8/11 A kérdező kommentje:
4: igen, így vettem észre én is.
2019. jún. 24. 12:52
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Én voltam olyannal, aki marha jól csókolt, de eddig tartott a tudománya. Az ágyban egy balfa.sz volt.
2019. jún. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#6


De passzol, csak átvetítettem ezt a b..romságot a másik nemre is.

A csók tanulható, nemcsak csinálni kell, hanem beszélni is róla, hogy mit hogyan csináljon az ember.


Akit igazán szeretünk, azzal türelmesek vagyunk.


És mégis, egyébként milyen szakoldalon olvastad ezt? Vagy valami női fórumon írták le ezt tudományosan nem alátámasztva?

2019. jún. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!