Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lelki gondok húzódnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelki gondok húzódnak meg amögött, ha a romákhoz vonzódok? Van köztetek olyan aki tapasztalja ezt magán?

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 11:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Kérlek, ne rasszista büdös c...ozó kommenteket írjatok.

Én nem vagyok az, magyar lány vagyok, rasszista apával ráadásul.

21L

2019. okt. 29. 11:17
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy akinek főleg a kinézetük tetszik, az ennyire kisvárosban, vagy falun él, esetleg nem tud angolul?


Mert ha bejön neked a barnás-kreolos bőr, fekete/barna haj, sötét szem, akkor lehetne próbálkozni közel-keleti (török, arab, perzsa), mediterrán (olasz, görög, spanyol), vagy dél-amerikai nőknél is.

Budapesten, de a lakosság szerint top néhány vidéki városban ők is rengetegen vannak. (Cserediákok, stb). Nyilván angolul beszélni kell normális szinten, meg oda kell merni menni hozzájuk, de ennyi. Ott is kiélheti magát, aki akarja, nem kell cigányokhoz menni.

2019. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"...Rasszista apával.." no, itt keresd az okokat.
2019. okt. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2. Ebbe van valami.


3. Attól, hogy ő azt mondja nem szereti őket nekem elkezdtek tetszeni? Pedig nekem fontos is a véleménye.

2019. okt. 29. 11:24
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Shukarfertozes.
2019. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom de így a következő topicod nagy eséllyel bántalmazással lesz kapcsolatod. ~_~
2019. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Savlekotő ***** válasza:
76%
Tudat alatt apád ellen akarsz tenni mutatva h felnőtt vagy önálló,de ha jót akarsz nem romát választasz.. Máshogy is dacolhatsz apuval h nem szívatod meg magad..
2019. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az,hogy apukádnak keresztbe akarsz tenni.
2019. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én apám is rasszista, és ez mégsem hat ki a társkeresési preferenciáimra. Az mondjuk önmagában beszédes, hogy rögtön lelki gondokra asszociálsz, és te írtad az első nyíltan rasszista megjegyzést.
2019. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

- Mártírkomplexus

- Rejtett mazochizmus

- Hiszékenység beteges szintje

- Valami erős orrüregi probléma, mert nem érzed a szagokat

- Titkos vonzalom a félkilós láncok iránt?

2019. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!