Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekes egyedülálló anyukák!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes egyedülálló anyukák! Ti is azt tapasztaljátok, hogy csak szexre kelletek?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka? Egy férfi nem tudja elviselni más gyerekét hosszútávon?
2020. jan. 18. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok stepdad van a világon, szóval valószínűleg el tudják viselni más gyerekét. Rossz pasikkal ismerkedsz vagy rossz a hozzáállásod.
2020. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy :)

Környezetemben egyik egyedülallo anyàt huszoneves srac vett el nemrég és elet halàl kerdest csinal a szerelemböl a srac.


Masikat tenyészkancànak akartàk "alkalmazni", a srac ugy jött vele össze hogy ö gyereket akar, es eljenek együtt anyosnàl es oda sźüljön, a nö azt mondta hogy anyoshoz nem szül, erre a srac kidobta hogy neki olyan kell aki ezt igy bevàllalja.


Harmadikkal a pénze miatt van együtt(karrierista vezetö a nö) egy ingatlanokban szerencsetlenül utazo luzer. Altalaban nem jönnek be az üzletei,lehuzza a nöt.


Szoval hogy csak natur szex miatt jöjjenek össze egyedülallo anyaval, olyanrol en nem is tudok.

2020. jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos igen.
2020. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos nálam is van hasonló tapasztalat, hogy szex az ami miatt mindenképpen belemennek a férfiak. Sokan környezetemben nem tudják, hogy anyuka vagyok, nem látszik rajtam, így talán emiatt is lehet, hogy több beszélgetésből szűrtem már le olyan véleményt, elgongolást, hogy "nekik már úgyis mindegy" vagy, hogy "örüljenek hogy valaki foglalkozik velük".

Persze ez az elmélet feltételez némi "értelmi hiányosságot", de ha jobban belegondoltok van több egyéb ilyen elmélet, amire sokan mondják, hogy butaság, mégis valahogy "érvényben van".


.......


Egyedülálló kétgyermekes, és ezen tény miatt is már második kapcsolatot bukó anyukaként, jónéhány előbbihez hasonló negatív tapasztalatom van sajnos, amire azt is mondhatnám, igen, rosszul választottam...

Valójában meg lehet csak arról van szó egészen egyszerűen, hogy férfiaknak kihívás pl egy tapasztalt, magát jól tartó, csinos, érett, értelmes nő így bevállalják, hogy "na bumm, van gyereke is..." aztán kiderül, hogy fogalmuk se volt ez mit jelent...


Tudom belekaptam itt most néhány lehetséges okba és millió hasonló van még a fejemben, ami oka lehet, de tudod Kedves Kérdező, miután kezdek elveszni előző és sok hasonló elméletek boncolgatásába, mindig oda lyukadok vissza, hogy a válasz tényleg lehetséges, hogy csak annyi "nem ő volt a számomra megfelelő ember"...


Ha tanácsolhatom Neked is, tedd ezt, "nyugtázd, hogy nem volt AZ AKI"

Hited ne veszítsd el, hogy egyszer jönni fog az a bizonyos férfi, ne analizáld túlságosan a lehetséges okokat, max amennyire kell, hogy tapasztalatként hasznosítani tudd.


Én ezt az utat választottam és erre próbálom mindig visszalökni magam mikor általad feltett kérdések jönnek elő az én fejemben is. Tartsd többre magad, minthogy azt gondold, csak szexre kellenél, mert több vagy Te is!

2020. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat az elírásokért, ebből is látszik, hogy válaszom írásakor is mennyi minden járt a fejemben, néhányszor átfogalmaztam egy-egy mondatot, amitől itt-ott értelmetlen vagy hibás lett... Lényeg benne van azért...
2020. jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Dehogy.


Pár ember fejében megfordul, de nem többében, mint 18 éves koromban, ott is rengetegen csak megdugni akartak.


Inkább azt látom, hogy gyereket akarnak tőlem, vagy hosszútávú kapcsolatot, mert nekem már nem kell, hogy elvegyenek:)


Érdekes nagyon.


Egyébként az én gyerekem enyhén autista, ennek tudatában volt egy srác, akit le kellett leráznom, mert nem szerettem, ő meg szerelmet vallott.. magas, helyes, jobb testű, jobb munkával, intelligens, de nem sikerült megkedvelnem.


Aki jól tartja magát, intelligens, nem csúszott le, az “még így is” kell a férfiaknak, főleg mikor 28-35 között rájönnek, hogy szinte minden nőnek van gyereke, akinek meg nincs, az sürgősen akar.


Tudom, vannak akik nem akarnak(, de inkább 50ből1), de ők eléggé kevesen vannak.


.

2020. jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Más gyerekét? A sajátját sem. Csak amíg nincs vele gond, és nem kell különösebben foglalkozni vele...
2020. jan. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Hidd el, sajnos nem csak az számít, hogy hogyan nézel ki, jól tartod-e magad anyukaként is vagy sem...

Gondold nagyképűségnek, de ha valaki, én abszolút nem ebbe a kategóriába tartozom, mindig is jól tartottam magam, nem vagyok az a tipikus szépségkirálynő arccal rendelkező, de elég sokszor megkaptam már életemben, hogy szép vagyok. Úgy gondolom értelmi képességeimmel se volt soha gond, merek, szeretek és akarok is gondolkodni... bár néha jó lenne ha képes lennék ezt kikapcsolni is....


...ezt most nem egy önfényező, sablonos társkereső szövegnek szántam... És igen én is kapok és kaptam is nem egy ajánlatot már, de nem minden a külső és nem minden a belső sem. Nekem pl. nem elég, hogy valaki tipikus jóképű, 2 méter magas, sportosan izmos, férfias kisugárzással... kell, hogy agyban, ön- és emberismeretben is ott legyen és a legfontosabb, hogy akarjon fejlődni és tegyen is ezért.


Úgy gondolom ez nem egy álom, ez alap kellene, hogy legyen és sajnos ezt tapasztaltam eddig az összes jóképű férfinél. Persze kivételek vannak.... csak hát túl sokan keresik őket és hamar "le is csapnak rájuk", de én azért hiszem, hogy van akivel egymásnak szántak minket és inkább kivárom őt, minthogy akár önmagamat is teljesen feladva már, végül csalódottan és boldogtalanul éljek egy kapcsolatban.


Igen, elképzelhető, hogy emiatt nem lesz soha már párom, de hit nagyon fontos!


Szóval ismét válaszolva eredeti kérdésre, igen, a "végállomás" felé vezető úton előfordulhat, hogy megáll a vonat egy-egy ideiglenes állomáson is, de fel kell tudni állni, majd vissza kell szállni a vonatra újra és újra, hogy esélyed legyen elérni egyszer a végállomásra.

2020. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

82%os, most, hogy tudom, hogy egyedülálló anya vagy, nincs kedved kimozdulni valamelyik este Budapesten?


Én 28 éves vagyok és egy egyedülálló anya ismerősöm sincs:)

2020. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
4 éves gyerek mellett ismertem meg a férjemet. Lehet, hogy csak szexre kellek, de akkor elég jó lehetek benne, mert már 10 éve velem van. Viccet félretéve, neki is van gyereke, és nem csak elviseljük, hanem szeretjük is egymás gyerekeit.
2020. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!