Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha George Floyd...

Szerintetek ha George Floyd fehér lett volna akkor hogy viselkedik a rendőr?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert gondolkodtam ezen egy ideje, és azt írták hogy amikor a rendőrök igazoltatták, akkor elvileg körözés alatt állt egy George Floydra hasonlító bűnőző. Na most hogyha egy fehér bűnözőre hasonlít egy fehér ember, akkor őt is igazoltatják és vele is keményen bánnak, nem? Feltehetőleg ez a rendőr ugyanígy reagált volna egy fehér emberrel szemben. Véleményem szerint itt inkább van szó hatalommal való erőszakos visszaélésről mint rasszizmusról.

Ti hogy gondoljátok?



2020. jún. 5. 18:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanígy és nincs felfújva a végletekig
2020. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes válaszokat, mindenkit felpontoztam :)
2020. jún. 5. 22:18
 13/16 anonim ***** válasza:
74%

Miért akartok mindenáron áldozatok lenni? Nem abban az országban éltek, és nem az a szín vagytok. Mi értelme ezeknek a kérdéseknek?


Senki nem mondta, hogy fehérekkel szemben nincs túlkapás vagy erőszak, az egész lényege az, hogy a feketékkel szemben sokkal súlyosabban lépnek fel átlagosan.

2020. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ott normálisan van felvanszerelve a rendörség a bünözés is csöken mert ki tudnak vonulni egy tankal is.Ez a problémájuk meg rengeteg rendör is hal meg de azokrol nem beszélnek meg csak jönnek a választások azt Trampot akkarják meg buktatni ami igy nem fog menni.
2020. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Xd
2021. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én inkább azt kérdezném meg hogy ha a rendőr néger lett volna akkor egy fehér bűnözővel hogyan viselkedett volna?
2022. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!