Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hihető kamu szöveget...

Milyen hihető kamu szöveget találjak ki arra ha megkérdezik " hogyhogy nincs barátnőd?

Figyelt kérdés

Azért nincs mert dagadt vagyok, de aki már ezt megkérdezi az inkább csak erre a válaszra vár, és, hogy feltegye a kérdést "miért nem teszel akkor ellene?" - mert lusta vagyok és nem szeretek mozogni-.


Eddig azt találtam ki, hogy szájfertőzésem van aztán nem akarom továbbadni. De ez nem jó mert egyből fertőnek gondolnak.

Leginkább ez a szüleimet zavarja, de ha találkozok régi ismerőssel , mindig szóba jön a kérdés. " na és neked van kapcsolatod ?"



Tisztába vagyok továbbá azzal is, hogy egy unalmas ember vagyok, szóval én nem szeretnék senkit egy vágyam van, második generációs Toyota Prius még csak 22 éves vagyok ez a 3 éves tervem fő célja, de kapcsolat vagy bármi érzelgősség az nincs, egy jellem hibám van, nagyon gyorsan megszeretek mindenkit és ez roppant hátrányos ezért nem is szeretnék mélyebben belemenni a szerelem bugyraiba. Volt egy csaj aki miatt azt bevállaltam, hogy ötödévre érettségi után ott maradok, és majd megszólítom, minden nap 10 hónapon keresztűl azon drukkoltam, hogy legyen már valakije mert akkor végre tabu lesz számomra mert én nem merem elhívni suli után, aztán persze megbuktam mert csak ezen és nem a tanuláson járt az eszem és megjött a gondolat, hogy ha erre képes voltam akkor nekem nem való ez mert a végén magamba fordulok.


Auu, de hosszú lett. Bocs.



#Mit hazudjak
2020. jún. 8. 00:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mert dagadt vagyok.
2020. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert érzéketlen aszexuális vagyok. Nem érdekelnek a nők, meg az érzelmek se
2020. jún. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell kamuszöveg: nincs, és kész.
2020. jún. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem inkább a "kéne már neked egy barátnő" típusú szöveget mondják, de ha rákérdeznek a miértre, akkor én is kb. ezt mondanám vicceskedve: "Miért kérded? Talán nem látod, hogy dagadt vagyok." De volt már, hogy azt mondtam, hogy homokos vagyok. Úgyis sokan azt gondolják.

Tök mindegy igazából mit mondasz, az igazságot úgyis sejtik, innentől kezdve pedig illetlenség és szemétség rákérdezni.

Olyan választ adsz, amit nem szégyellsz, igazából senkit nem érdekel mit mondasz. Szerintem jó taktika elviccelni a dolgot, vagy azt mondani, amit hallani akarnak.

2020. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy bárkire is tartozna rajtad kívül:)

Bármi más: most nincs rá időd, energiád, tetszik valaki de még csak alakul, nem találod az igazit, felhozhatod a régi lányt hogy átverve érzed magad és még nem állsz készen, először fix alapokat szeretnél anyagilag aztán komoly kapcsolatot. Akármi, a képzeleted szab határt, de tartom magam ahhoz hogy tényleg senkinek semmi köze hozzá, akinek meg van, annak meg nem hazudnék.

2020. jún. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kell kamu szöveg.

"Nekem jó így"


(Valójában nem, de ezt már egy szakemberrel beszéld meg)

2020. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt mondanám: "Tudod mit? Mutassál be valakinek."
2020. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mondjuk ez is jó válasz lehet, hogy "már ne haragudj, de neked mi közöd van a magánéletemhez? én sem kérdem meg miért vagy retardált"

Bocsánat ha erősre sikerült, de szerintem direkt azért kérdezni ilyet, hogy a másikat csesztessük nem túl szép dolog.

2020. jún. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én általában azt szoktam mondani hogy "Azért mert egész nap vagy a suliban, vagy a munkában szpok. Szórakozni meg sportolni megyek egyesülethez. Házi nyúlra meg megtanúltam hogy nem lövünk. Szóval szívás szituációban vagyok.... Jah és ronda is vagyok mint a sgg a négyzeten."
2020. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem szükséges megmagyaráznod. Aki már ilyen bunkó kérdést tesz fel, azt csak hagyd ott szó nélkül.
2020. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!