Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen hihető kamu szöveget...

Milyen hihető kamu szöveget találjak ki arra ha megkérdezik " hogyhogy nincs barátnőd?

Figyelt kérdés

Azért nincs mert dagadt vagyok, de aki már ezt megkérdezi az inkább csak erre a válaszra vár, és, hogy feltegye a kérdést "miért nem teszel akkor ellene?" - mert lusta vagyok és nem szeretek mozogni-.


Eddig azt találtam ki, hogy szájfertőzésem van aztán nem akarom továbbadni. De ez nem jó mert egyből fertőnek gondolnak.

Leginkább ez a szüleimet zavarja, de ha találkozok régi ismerőssel , mindig szóba jön a kérdés. " na és neked van kapcsolatod ?"



Tisztába vagyok továbbá azzal is, hogy egy unalmas ember vagyok, szóval én nem szeretnék senkit egy vágyam van, második generációs Toyota Prius még csak 22 éves vagyok ez a 3 éves tervem fő célja, de kapcsolat vagy bármi érzelgősség az nincs, egy jellem hibám van, nagyon gyorsan megszeretek mindenkit és ez roppant hátrányos ezért nem is szeretnék mélyebben belemenni a szerelem bugyraiba. Volt egy csaj aki miatt azt bevállaltam, hogy ötödévre érettségi után ott maradok, és majd megszólítom, minden nap 10 hónapon keresztűl azon drukkoltam, hogy legyen már valakije mert akkor végre tabu lesz számomra mert én nem merem elhívni suli után, aztán persze megbuktam mert csak ezen és nem a tanuláson járt az eszem és megjött a gondolat, hogy ha erre képes voltam akkor nekem nem való ez mert a végén magamba fordulok.


Auu, de hosszú lett. Bocs.



#Mit hazudjak
2020. jún. 8. 00:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Magánügy. Senkinek semmi köze hozzá, hogy miért nincs barátnőd.
2020. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"Van valami semmi közöd hozzá?"
2020. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!