Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb dolog amit...

Mi a legrosszabb dolog amit életedben egy másik ember ellen tettél?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 13:42
1 2
 11/17 anonim válasza:
62%
Nagyjából ugyanazt csináltam, mint a 6-os. Hozzátenném még, hogy ennek az előzmémye az volt, hogy előtte évekig többféle, komoly áldozatot is hoztam egy olyan emberért, aki így utólag ezt egyáltalán nem érdemelte meg. Ez később azt eredményezte, hogy szinte egy szó indoklás nélkül "meglógtam" egy minimum ambivalens helyzetből (közel sem volt egyértelmű, hogy a bajbajutott illető felelős-e a helyzetéért, és ha igen, mennyire), és ezzel közvetetten egy másik, "ártatlan" embert is cserbenhagytam, amiért máig nagyon furdal a lelkiismeretem. Egyszerűen azért csináltam ezt, mert elfogytak az erőtartalékaim (úgy éreztem, hogy az összeomlás szélére értem mentálisan, és talán fizikailag is), és féltem, hogy elvesztem a munkám, meg úgy általában a szilárd talajt a lábam alól; plusz az előbb említett másik, évekig tartó sz*r helyzet következtében egyszerűen nem bírok már több terhet átvenni mástól.
2020. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

Barátnőmmel elkaptuk az egyik lányt az osztályból majd csomókban levágtuk a hosszú haját,utána bezártuk a wc-be.


Nagyon nem volt mit megbánni rajta,mert eléggé rászolgált a sorsára.

2020. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
62%
Betörtem egy ember fejét egy üres viszkisüveggel, mert megtámadott az utcán.
2020. jún. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%
Miért kell mindenkit lepontozni? Mi ez, lepontozó bajnokság? Vagy ugyanazok csinálják, akik ellen ezeket elkövették? Ha nem ,akkor meg...? Mindenki elmondja a maga sztoriját, ennyi.
2020. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%
A legrosszabb tettem, hogy lepontoztam az előttem válaszolókat. Lényegében egy szent vagyok.
2020. jún. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9%
Gáz dolgot, az tuti.
2020. jún. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem viszonoztam azt amiket tett értem, nem becsültem meg, eldobtam magamtól, nem őt néztem, hanem azt, hogy a többi ember mit gondolna rólunk. Ő tepert értem, én meg megpróbáltam figyelmen kívül hagyni, nem foglalkoztam vele.

Mi ütött belém? Magam sem tudom sajnos. De már késő ezt jóvá tenni. Bánom nagyon, de ez már az én problémám, annak viszont örülök, hogy már azóta sínen van az élete.

2020. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!