Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire van széthúzás a...

Mennyire van széthúzás a magyar animés vagy könyvmoly közösségekben manapság?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
A könyveset nem tudom, de az animésben sajnos elég nagy. Ahelyett, hogy összetartana a közösség, sajnos azt látom Fészbúkon és Mondoconon is, hogy egymást szapulják, járatják le, beszélik ki az emberek. Főleg, ha valaki még új, és nem látott annyi animét, vagy nem ismeri a jelenleg menő animéket.
2020. jún. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nincs összetartás azért mert közös hobbija van az embereknek. Bent vagyok facebookon gitáros csoportokba ott is folyton fikázzák egymást az emberek, old hifi csoportokban is ugyan ez megy, egyedül talán a vasutas csoportokba nem fikázzák egymást az emberek.
2020. jún. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom h mennyire összetartó a dolog, én tavyal voltam az első mondoconomon. Nekem pozitív élmény volt, én úgy láttam kedvesek (inkább mangát olvasok sokat, aktuális animék terén nagyon levagyok maradva), de a kedvesség mellett is azért szerintem mindenhol vannak "klikkek" szóval szerintem minnél nagyobb egy közösség, annál nagyobb az esély arra hogy kisebb alcsoportok legyenek gyakran ellentétes véleménnyel (ami nem baj amíg nem alázzák egymást).
2020. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!