Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más se tudja a tények ellenére...

Más se tudja a tények ellenére elhinni, hogy lehetséges, hogy nem vagyunk egyedül az Univerzumban?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jún. 16. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ennyire fafejű nem lehetsz.

Én nem azt mondtam, hogy "mai állás szerint", mert az egyértelmű.

De mi van akkor, ha TÉNYLEG nem lehet átlépni? Semmiféle tudás birtokában?

Tudod, ilyen is létezik. Pl. örökmozgót egyáltalán nem lehet készíteni, akármilyen fejlett a tudásod.

TEHÁT, EBBEN az esetben mit csinálsz?

2020. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Erre ugyanazt mondom, hogy a tudomany mai allasa szerint nem tudsz orokmozgot kesziteni.

Nem tudod, el se tudod kepzelni,hogy mennyi mindent nem fedeztunk meg fel!

En fafeju vagyok, te meg hihetetlenul foldhozragadt, aki el se tudja kepzelni, hogy nem ertuk el a fejlodes csucsat.

Es csak abban tudsz gondolkodni, hogy szepen beulunk az urhajoba aztan megyunk. Mert ugye csak ez az egy megoldas lehetseges?

2020. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, többfajta megoldás is ELKÉPZELHETŐ.

De annyira hülye nem lehetsz, hogy azt képzeld, mindig mindenre van megoldás.

Olyan is előfordulhat, hogy van ugyan megoldás - viszont sokkal lassúbb és drágább, mint ahogy elképzeltük.

Ilyen pl. az aranycsinálás.

Könnyen lehet, hogy pl. a féregjárat ilyen lesz: létezik (vagy létrehozható) - de csak kis távolságra, és a benne való közlekedés tovább tart, mint az egyenes út.

2020. jún. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!