Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kismellű nők: Hogyan fogadtáto...

Kismellű nők: Hogyan fogadtátok el azt, hogy kis melletek van?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
sehogy, megcsináltattam
2020. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Úgy, hogy mivel arról már letettem, hogy valaha lesz normális párkapcsolatom, nem kell megfeleljek senkinek.
2020. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Mit kellene ezen elfogadni? Azon se nagyon küzdöttem, hogy elfogadjam, szőke a hajam vagy zöld a szemem. Komolyan nem értem a kérdésed.
2020. jún. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Hatalmas marhaság, vannak olyan férfiak akik élnek halnak a kis mellekért.
2020. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

75/A a mèretem ès 43 éves vagyok.

Tini koromban engem is zavart,de ha te elfogadod magad akkor màs is elfog!

Sok fèrfi imàdja a kis melleket.

Ja ès 157 cm és 50 kg vagyok,hát hogy nèznék ki nagy mellekkel?😃

2020. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
én 152 vagyok, 46 kg, és van egy D-s mellem, jól nézek ki 🙂
2020. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy azt, hogy magas vagyok, hogy vékony vagyok, hogy barna hajam van, hogy zöld a szemem.

Én kifejezetten örülök, hogy kis(ebb) mellem van, mert nem látok egy jó okot se arra, miért szeretnék nagyot. Több férfi megbámulna, de erre alapból nem vágyom.

Tapasztalatból írom, hogy sok férfinak jobban tetszenek a kis mellek, szóval emiatt is felesleges aggódnod.

21/L

2020. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Hölgyeim, imádom a kicsi ciciket. Az ég szerelmére, meg ne műttessétek!

32F

2020. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Én imádom. Azt kellett elfogadnom, mikor kicsit dundibb koromban megnőttek. Jobban zvaart, mint qz, hogy összeér a combom vagy hogy volt hurka a hasamon. Rohadtul irritált, hogy szétfeszítette a blúzaimat, a hónaljamnál mindig gyűrődött a bőr, nem tudtam normálisan mozogni, sportnál az ugrálás/futás olyan szar volt, mindig teljesen le kellett szorítanom sportmelltartóval.


Én rühellem, ha nagy a mellem. A mostani B-s a van is, nincs is esete, ez kezelhető, de mégsem fiús. Ennél nagyobb inkább ne legyen

2020. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem, hogy csak a nyomorékoknak. Sokan szívesen fognak egy tenyérbeillő cicit, mint egy ormótlan folyós zsírhalmazt. Én nem igazán foglalkoztam azzal, hogy kinek tetszik a mellem, mert meg voltam elégedve a méretével (nekem sem nagy) és meglepő, hogy mennyien találták vonzónak és hányan voksoltak inkább erre, mint a nyakba feltornázott két fél medicinlabdára, ami lötyög, aztán a korral csak lóg.
2020. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!