Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 40 es nők! Ti hogy fogadtátok...

40 es nők! Ti hogy fogadtátok a 4. X-et?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem a világ vége.. de engem nagyon rosszul érint. Addig meg 3 hónapom van.
2019. máj. 26. 19:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Próbáltam jó képet vágni hozzá, hogy hó, meg hé, a negyven az új harminc! De az igazság az, hogy rosszul érintett, mert szembesültem azzal, hogy semmilyen anyagi javat nem tudok felmutatni, hónapról hónapra élek, és ha nem lenne az élettársam akkor kábé hajléktalan lennék. Hát így. Most próbálok ezekből valamiféle pozitívumot kovácsolni, egyfajta lazaságként felmutatni, hogy hé, ha nincs semmim, nem is veszíthetek semmit! Mindezek mellett kezdek láthatatlanná válni, pedig nem nézek ki rosszul, de na, a korom azért látszik. Átgyalogolnak rajtam és fellöknek, sarkamra lépnek, taszigálnak a tömegben. Már a kutya sem nyújt segítő kezet, az ajtót is bevágják előttem. Ne haragudj, tudom, hogy nem ezt akartad hallani.
2019. máj. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nekem családom van..házam.. gyerekek. De egyszerűen azt érzem hogy a 40 után már a halál jön. Nem tudom elfogadni és unom a sok idióta vigaszt hogy" jaj de h@lye vagy" meg nem dől össze a világ és hasonlók. Nem vagyunk egyformák.. kit így kit úgy érint.. engem pl nagyon lehangol. Köszi a választ.
2019. máj. 26. 20:18
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Oké köszi. Akkor negyven előtt nekihajtok egy bérelt sportkocsival a falnak. Még csak 30 vagyok de néha ezt is soknak érzem, az írásotok alapján a 40 már nem nekem való xD

Köszi az előrejelzést!

2019. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én most voltam 60. Hát én nagyon nem azt érzem, hogy 40 (de akár 60) után már a halál jön. Az utóbbi 20 évre tekintve, kamaszból felnőttek lettek a gyerekeim, élvezem a családot, a férjemet, kiteljesedtem a szakmában, járunk biciklizni meg túrázni a barátaimmal.

Kb az életed felénél vagy. Remélem nem akarod depressziósan leélni az életed második felét. Majd megszokod a korod, az a lényeg, hogy Te mennyinek érzed magad. Van egy idős ismerősöm, aki azt mondja: milyen jó lenne megint 70 évesnek lenni! Na, ez nekem is furcsa volt, de minden csak nézőpont kérdése.

2019. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt tervezem 50 nél felkötöm magam. Most csak ezért nem mert micsik a gyerekek. Nem akarom hogy anya nélkül nőjenek fel.
2019. máj. 26. 20:38
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja az cuki. Hoznák az unokát aztán ja mégse, anyu lóg a kötélről. Upsz.

Kedves tőled. :) Meg nem is önző egyáltalán.

2019. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Nah gondoltam, hogy ez kamu lesz. Valami frusztrált f-sz próbál belerúgni a negyvenes nőkbe...
2019. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen miért szül gyereket?🙄
2019. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%
Hagyjad 69%, ez nem negyvenes nő, ez egy barom.
2019. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nő vagyok te barom. Nem lehet megkérdezni hogy más hogy erez? Mi a fsznak szólsz hozzá?
2019. máj. 26. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!