Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért irigykedik néhány...

Miért irigykedik néhány magyar az ukránokra és románokra?

Figyelt kérdés
Honnan ez a nagy gyűlölet? :)
2020. jún. 20. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mégis hol tapasztaltad ezt? Ukrajnában a havi átlagkereset valahol a mi közmunkásaink bérénél mozog, a válság szélén egyensúlyoznak, és van/volt részük fegyveres konfliktusokban. Románia sem valami földi menyország. Mégis mire irigykednek? Semmi kifejtés nem volt ebben, kicsit pontosíts, kérlek.


M.O. is elég szar hely lett (nem politizálok, egyéni vélemény), de ez még élhetőbb mint valami elhagyatott Kelet-Európai ország. Rosszak vagyunk mi is, de még élhetőbbek mint pl. az ukránok. Romániáról nem tudok annyit nyilatkozni, arról csak hallottam dolgokat.

2020. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

hol olvastál ilyet?


ukránok nagyon fejletlenek és szegények. Románia se sokkal jobb.

2020. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem megalapozatlan a kérdés, de ha tévedünk akkor fejtsd ki nekünk, jobban megértjük.
2020. jún. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Könyörgök ne általánosítsunk már egy egész nemzetet. Igen, vannak okádék, lenézendő, szinte már "állat" példányok minden rasszban és nemzetben, de nem lehet egy egész nemzetre kimondani, hogy az rossz, mert xy.


Még társadalmi osztályra sem lehet.


Meg lehet nézni mindkét példát: Szovjetunió, és Harmadik birodalom.

Mindkettőt megpróbálták, jó pár halálos áldozat, elnyomás, terror, stb lett a vége. Nem éri meg.

Nem vagyok rózsakoszorús meleg ultraliberális, se semmi, csak független véleményt formáltam. Trianon meg megtörtént, igen, de sajnos jelentéktelenek vagyunk ahhoz hogy ezzel mi bármit is kezdjünk. Megemlékezni lehet, tiszteletben lehet és kell is tartani a történelMÜNKET, de ettől többet nem igazán.

2020. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egy magyar sem irigykedik ezekre :D
2020. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

A kérdező szerintem vagy troll, vagy valamelyik nemzetiséghez tartozik, és próbál kompenzálni valamit, amit ő sem ismer be magának.

Remélem csak az előbbi, és jól szórakozik.

2020. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Én is arra gondoltam hogy román és ezért próbálkozik :D
2020. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
xDD Ismertem ilyet, csak azért mertem megkockáztatni.
2020. jún. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok és érdekes módon én nem utálok más nemzeteket... De a környezetemben mindenkitől csak azt hallom, hogy milyen szar mindenki más a magyarokon kívól, miközben meg pont fordítva van. LOL
2020. jún. 20. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem utálsz más nemzeteket, ezek szerint csak a sajátodat. Gratulálok. :D
2020. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!