Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretik az emberek...

Miért szeretik az emberek ennyire azt, hogyha irigykednek rájuk?

Figyelt kérdés
Elvégre ez a mai kifele villogós világ erről szól,mindent megmutatni hadd irigykedjen mindenki,mi ennek az oka?

2019. szept. 21. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fontosabbnak erzik magukat es tobbnek ez altal.
2019. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azok mutogatnak kifele akik többnek akarnak tűnni mint amik valójában, akik meg irigylésre méltó életet élnek azok nem éreznek ilyen késztetést, vagy csendben és nyugodtan kezelik a dolgot ha nem akarnak feltünést kelteni
2019. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez által felsőbbrendűnek érzik magukat annál, aki irigykedik rájuk. Okosabbnak, szebbnek, sikeresebbnek, népszerűbbnek vagy akármiben jobbnak érzik magukat, ami ad egy löketet az önbizalomnak.

Csak akinek tényleg sok irigyese van, az tudja, mekkora átok tud lenni a sok irigykedő ember. Én régen mindig arra hajtottam, hogy kitűnjek a többiek közül, mára bőven kitűnök anyagilag, kinézetileg, életszínvonalilag, sikerességben... de bár ne lenne már egy irigyesem sem! Mikor nem tudok kinek mesélni az utazásokról, mert látom, hogy mindenki csak azt akarja, hogy ingyen cipeljem el én is őket, vagy hogy majd kikaparják a szemem, amiért nekem telik valamire, amire nekik nem... vagy mikor a saját apósom örvendezik, ha pl rosszul jártunk (megbüntettek külföldön 100 ezer Ft-ra egy ostobaság miatt -olasz ZTL), és gúnyosan kinevet minket, hogy legalább elmegy a kedvünk az utazásoktól?! Kinek kell ez?

Az irigység a legmocskosabb érzés, országokat döntött már romba és közvetve a történelem során a legtöbb halált is okozta.

2019. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elégedetlenek magukkal, szar az életük, és kívülről várják a megerősítést, hogy ők többet érnek másoknál.

Ki kell röhögni az ilyen ripacskodást.

2019. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legalább foglalkoznak velük...
2019. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember egyebkent azt hiszi, hogy irigykednek ra, pedig valojaban csak nem kedvelik oket, mert kiallhatatlanok. Van egy ismerosom, o is ezzel jon, hogy ot azert utaljak annyian, mert irigyek ra, holott a valosagban egy kenyszeres hazudozo... Na arra aztan lehet irigykedni.
2019. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%

Az emberek alapvetően irigyek ha azt léátják, hogy a másiknak több van. És mindenki szereti mutatni, ha csinált valamit, kapott/vett valamit.


Csak ugye ez olyan, hogy ha valaki folyton a Suzukiját mutogatja azt fikázzák, ha valaki a Ferrariját mutogatja azt meg szidják mert hogy merészel olyat mutatni ami nekem nem lehet.

2019. szept. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!