Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért irigykednek az emberek?

Miért irigykednek az emberek?

Figyelt kérdés
Ha rossz az életük, miért nem változtatnak rajta? Ha meg nem tudnak változtatni, akkor miért nem törődnek bele a sorsukba és miert nem szenvednek inkább csendben?
2020. ápr. 15. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Mi ez, kora reggeli provokáló?
2020. ápr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

A beletörődésből lesz a megkeseredett rosszindulatú nyomorult ember. Tuti recept hozzá. A "jó az úgy" hozzáállás az ami a legmocskosabb módon lehúz mindent és mindenkit.


Te beletörődsz az igazságtalanságba és szemétségekbe? Mert akkor ennyi erővel átutalhatod nekem minden pénzed és törődj bele hogy nekem az kell.


Nagyon gyenge provokáció.

2020. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hozzáteszem alig van aki nem is tud javítani az életén. Aki süket néma vak nyaktól lefelé béna esetleg nem tud.


Kettes voltam

2020. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez szerintem nem provokáció, hanem teljesen jogos kérdés. Én is tapasztalom, hogy például nők a csinosabbra, pasik a szálkásabbra irigykednek nutellába mártott csokiskekszet zabálva, miközben ők a "genetika" meg az "időhiány" miatt nem tudnak lefogyni, és ez a klasszikus vonás sajnos az élet minden területén megvan.

Én ezen nem idegeskedek.

Az ilyen emberek nem zavarnak, mert nekem nem ártanak, csak maguknak. Amíg ők a szamárlétra alján picsognak, addig én leteszek egy nyelvvizsgát hogy feljebb lépjek egy fokkal.

A beletörődéses résszel én sem teljesen értek egyet, szerintem te se tudnál beletörődni ha mondjuk nyaktól lefele lebénulnál, vagy durva hormonbetegség miatt az életed hátralevő része folyamatos, meredek hízásból állna.

2020. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Mindenki akar jobbat, és felemészt a nagy NEM az arcodba.

Azért, mert amikor az emberek belátják, hogy nekik már sosem lesz ilyen vagy olyan életük, sosem fognak ezt-vagy azt elérni, a saját értelmi vagy anyagi, vagy akár korból adódó helyzetekből kifolyólag, kicsit zakkosak lesznek. Ezért kezdenek el ilyenkor őrültködni, és nem hogy segítenének magukon, csak mennek le mélyebbre. Ilyenkor jönnek a pótlások.

PL1: Barátnőm tudja, sose fog már jó állásban dolgozni, sok pénzt keresni ő sem, meg az élettársa sem, és a gyereküknek sose fognak felmutatni egy lakást sem, mint örökség, emiatt meg jönnek a kis ajándékok, minden egyes áldott nap. A fölös, kis vackok. Amik havi szinten elvisznek 30ezret, amiből amúgy simán lehetne hozni elfeledett álomképeket, de az emberek HÜLYÉK: igen, kimondtam, a hülye emberek irigyek és zakkosak :D

PL2: Munkatársam, egy vén perszóna, az albérletet se tudja fizetni, elment nővérszállásra ahol van egy ágya és egy éjjelije, emiatt havi szinten veszi a márkás, drága ruhákat. Műköröm, műszempilla, és igazi kivénhedt vénasszonyként tud bejönni, Mayo C.-es ruhákban.


Szánalmas, hülye, zakkos irigy emberek ezek...

2020. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert sokuknak jobb, kényelmesebb nem gondolkodni.
2020. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!