Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nagy mellek tényleg előnyt...

A nagy mellek tényleg előnyt jelentenek az érvényesülésben?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy az egyetemen, munkahelyen, jogsinál, ügyintézésnél is segítőkészebbek a férfiak, még úgy is, hogy nem kapnak semmit cserébe.

2020. jún. 21. 10:08
A kérdező szavazást indított:
Jelentős előnnyel jár
Némi előnnyel jár
Nem jár előnnyel
Hátrány is lehet
Nem lehet ebből megállapítani
81 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem a magassàg jelent többet.

Egy magasabb jobb kiallasu nöt komolyabban vesznek es az obiban normalisan elmagyaràzzàk pl a csaptelepek közti különbseget, mig egy alacsonyabb "porbafingo"nöt lekezelnek es haladàsra birnak nem fogjàk oràkig magyaràzni

2020. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nincs nagy, mégis általánosságban segítőkészek ilyen helyeken. Kivéve az egyetemen, ott előny, hogy nincs nagy, mert az oktatók nagy része idős professzor volt, aki már azért buktat, hogy nő vki, mert szerinte egy kutató nem lehet nő, ha valaki nagy mellű és ki is öltözik, azt meg le is ordítja
2020. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Én eddig csak az előnyeit élveztem, és az nem kevés...
2020. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Első: én ezt sem tapasztaltam soha, sőt rengeteg alacsony női ismerősöm van, ők sem panaszkodtak ilyenről
2020. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
En ferfi testepitokent is csak elonyet elveztem a nagy melleimnek, szoval nem csak a noknel van ez igy.
2020. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
61%

Nekem nagy mellem van, de ez nem jelenti azt, hogy előnyt is jelentene akármiben, ennek semmi jelentősége nincs.

Max annyi hogy a pasik élvezik, ha lehet fogdosni, de nem akárki, úgyhogy ilyen értelemben HÁTRÁNY IS lehet, nem csak "előny".


L

2020. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Az biztos, hogy figyelemfelkeltőbb, de én azt mondanán egy szép arc sokkal többet nyom a latba.
2020. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
még szép hogy előny, de csak ha a nő szép is. de nagy mell sem kell ha szép vagy. viszont ha még a mellek is nagyok akkor az még hatalmasabb előny.
2020. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kb alig van mellem, viszont az arcomat szépnek mondják és észrevettem, hogy ez viszont bizonyos esetekben előny. (De ne értsen félre senki, szerintem teljesen átlagos a fejem, sőt..)
2020. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

"adok 50 ezret és enyém vagy egy éjszakára."


Meizu M6 nem érdekel a szexuális ajánlatod, tartsd meg magadnak, oké???

Mégis minek nézel te engem???

Tanrtsd meg magadnak te nyomorék!!!!


És nem kellett lepontozni a kommentem mert az igazat mondtam!!!

2020. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!