Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nagy mellek tényleg előnyt...

A nagy mellek tényleg előnyt jelentenek az érvényesülésben?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy az egyetemen, munkahelyen, jogsinál, ügyintézésnél is segítőkészebbek a férfiak, még úgy is, hogy nem kapnak semmit cserébe.

2020. jún. 21. 10:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Vékony vagyok és nagyok a melleim. Direkt úgy öltözöm, hogy minél kevésbé legyen szembetűnő. Direkt nem ezzel próbálok érvényesülni, próbálom kerülni a perverz alakokat.


Úgy gondolom, hogy aki velem szemben előzékeny és segítőkész az azért teszi, mert én is próbálok így viselkedni másokkal, valószínűleg akik nekem segítenek azért teszik, mert rendes emberek.

2020. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%

"Úgy gondolom, hogy aki velem szemben előzékeny és segítőkész az azért teszi, mert én is próbálok így viselkedni másokkal, valószínűleg akik nekem segítenek azért teszik, mert rendes emberek."

Általában minden nagy mellű nő így kezdi, aztán rájön, hogy nem szépléleknek hanem kacérnak kell lenni, és egész normális helynek tűnik az az ország, mely különben már az élhetetlenség határát súrolja! (saját tapasztalat!)

2020. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

11essel egyet értek. Én is aránylag karcsú vagyok nagy mellekkel. Előnyt nem igazán vettem észre, bár lehet kitudnám használni. De párkapcsolaton kívül sosem ment a kacérkodás. 😁 Kedves, normális vagyok mindenkivel, általában ezt kapom vissza. A férfiak mindig kedvesek előzékenyek velem, de nem hiszem hogy a melleim miatt, mert lehetek épp nagykabátban is.

A nők is 90 %-ban így viszonyulnak.

Egyedül pár nőt zavar észrevehetően... Oknélküli bunkózast tapasztalatok néha tőlük, de lerí hogy az önbizalommal hiányuk, irigység miatt van. No meg pár beszólás tőlük, sokszor a hátam mögött. Pl biztos mű a mellem, fizette biztos apuci anyuci, meg K***a vagyok mert nagy a mellem..ilyenek... De 25 felett már egyre ritkább. 20 körül volt inkább jellemző 😁

Munkahelyem nem olyan ahol a nagy mellet ki lehetne használni.

Dolgoztam anno vendéglátó helyen is, volt egy kolléganőm aki bár kisebb mellű, de nálam sokkal kirívóbb volt, flortolgetes stb... De kedves nem volt. Negyed annyi borravaló kapott mint én... Úgyhogy szerintem a kedves pozitív kisugárzás ami számít, nem a mellméret...

Amúgy én is alacsony vagyok..

Azon kívül hogy kislétra kell még a főzéshez is, hogy elérjek vmit a szekrényben, semmi mas negatív hátrányát nem érzem. Nem néznek hülyének.


Egyébként a nagy mell sokszor csak hátrány, nem kap az ember egy normális melltartót, bikinit, esetleg hosszas keresgélés után, vagy irtó drágán.

Ruha vásárlás szempontjából szintén rossz. Gombos blúzokat el lehet felejteni, mert ami mellben összeér hasban lóg. Ruhák java része méretemben mellben nem ér be, szóval 2 mérettel nagyobb kellene, ami ugye lógna. Az alkalmi ruhákat el is felejthetem, most se találok koszorúslány ruhát. 😁

Nagyon kell figyelni öltözködésnél, mert sok minden ami máson csini, rajtam olcsó K**a hatást kelthet, pl egy kivágottabb felső.

Nem lehet normálisan feküdni, sportolni, futni..

Hátfájás, mellfájás..

Sorolhatnám. 😁

Dehát ennyi baja legyen max az embernek. De azért gyerekek után ha lesz lehetőségem kisebbé csináltatom.

2020. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
én kicsit husis vagyok, de a melleim extrém nagyok. Még mindig nőnek pedig már 18 éves vagyok. Hat az biztos hogy minden pasi megnéz. De ezért gondolom előnyt lehet belőlük kovácsolni
2021. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!