Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak őszintén! Itt az oldalon...

Csak őszintén! Itt az oldalon írtál már szándékosan kötekedő választ a kerdezőnek?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból. Te írtál már direkt valaki kérdése alá olyan választ, amivel megbántani, idegesíteni vagy csak belekötni akartál a kérdezőbe/többi kommentelőbe?

2020. jún. 22. 19:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hiszen magyar vagyok, ez természetes.
2020. júl. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, nem sokszor, amikor ingerült voltam valami miatt. Azt hiszem, hogy annyira bántott a dolog, hogy végül bocsánatot is kértem.
2020. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%
Ezek a válaszok gyönyörűen tükrözik, mennyire és miért sz.r a magyar társadalom... Nem, valamelyik lelki nyomival ellentétben egyetlen kérdezőbe se rúgtam bele, normális ember ilyet nem tesz, csak egy nyomorék. Aki trollkodik, vagy eleve humoros kérdést ír ki, arra is lehet szellemesen, vicceset reagálni, iszonyatos gyökérnek kell ahhoz lenni, hogy ismeretlen emberen vezessük le a feszkót.
2020. aug. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

13:

Nem érzed az önellentmondást abban, amit írtál?

2020. aug. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
35%
Nem, mert én sose úgy jöttem ide fel, hogy csak feszkót akarok levezetni, és belerúgjak egy kérdezőbe pusztán azért, mert az milyen szuper már.
2020. aug. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15:

Épp ezt csinálod, csak nem kérdezőkkel, hanem válaszadókkal szemben. A legszomorúbb, hogy te velük szemben észre sem veszed.

2020. aug. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Őszintén áruld már el, olyanokkal, akik ténylegesen azért járnak ide, hogy idegen embereken vezessék le a feszkót, és van, aki még arra is marhára büszke, hogy még jól bele is rúgott a kérdezőbe csak, hogy a többiekkel tarthasson szerinted hogy kellene viselkedni? Én olvasatomban a kötekedés azt jelenti, hogy teljesen normálisan viselkedő emberbe minden ok nélkül beleáll valaki, de abban mi a kötekedés, hogy egyértelműen gáz viselkedésre felhívom a figyelmet?
2020. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17:

"Nem, valamelyik lelki nyomival ellentétben egyetlen kérdezőbe se rúgtam bele, normális ember ilyet nem tesz, csak egy nyomorék."


Ha ez nem kötekedés, akkor mi az? A többiek legalább őszintén leírtál, hogy előfordult, hogy kötekedtek. Te meg még fel sem ismered.

2020. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Ez hol kötekedés? Fentebb írtam, hogy NORMÁLISAN viselkedő emberbe nem kötnék bele sohasem, még akkor sem, ha más a véleménye, mint az enyém, de azt normálisan tudja közölni. Aki arra büszke, hogy csordaszellemben lihegve milyen jót rúgott a kérdezőbe, az igenis lelkileg nyomorék, és ez tény. Szerinted ép ember mikor tanúsítana ilyen magatartást?
2020. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mások meg azt írták, hogy szerintük a kérdező nem viselkedett normálisan, mert a kérdése volt rossz, provokatív, hiányos, stb., stb. Az a te szubjektív nézőpontod, hogy mi a normális, és mi nem. Az viszont tény, hogy te idejöttél, hogy a szerinted nem normális válaszolókat lelkileg nyomoréknak nevezd. Közben fel sem ismered, hogy épp ugyanazt csinálod.
2020. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!