Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ne vegyem magamra a...

Hogy ne vegyem magamra a családom sértegetését? Bármint csinálok csak leszolni tudnak, hol ott ez már rég gáz az emberek lenézése,de akkor is bántó

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nöjj fel!
2020. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
nézz magadba. nem ok nélkül mondják. a húgom is ilyen. de nincs annyi esze hogy magába nézzen ennek se. mindenki csak megőrül tőle olyan bolond.
2020. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Igen az én hugom is olyan, de sajnos ezt ok nélkül mondják.merthogy pl.

Mosagatok: jééé nézétek mosogat, de ugyeseletemben nem latam higx mosogatott volna. Pedig tobbszor mosogattam mar el, es az ő edényeiket, mert én nem eszem főt éttelt, kenyeret vagy pekséges izéket eszem. Tudom rossz.

Meg vannak hobijaim. Rajzolás. Leszolnok, hol ott a kisképzőbe vettek fel grafika szakra mint 2. Hely. Deszkázok és ezt gyakorolni kell. Nem megy rögtön senkinek. Ők mégugysem tudják. Cardistryzem ami kártya mutatványokat jelent. Azt is sokat kell gyakorolni és azért is leszolnak hogy ugysem fogom tudni megtanulni. Mindenben azt mondják hogy nálam bénább nincs. Teljesen lenéznek csak mert én nem vagyok olyat paraszt mint ők. Mert én tanulok és nem kurvulok a neten.

2020. jún. 23. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért szólnak le, mert jobbnak tartod magadat náluk. Ezt ők úgy értékelik, hogy fenn hordod az orrodat, támadásnak veszik, és visszatámadnak.
2020. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam jobban. Legalább is nem szólok be nekik, hogy én jobb vagyok náluk, mert azt is tagadják és lehülyéznek. Épp az hogy ők jobbak nálam. Szerintük. Nem kérkedek semmivel. Kitünő tanuló vagyok hátrányos helyzetemmel és még azzal sem kérgetek, mert ők meg 2-es kiveve az egyik öcsém, de neki nem kell tanulnia a suliba. A köznapi cuccokta meg nem tudják. Az öcsém valszeg onnan szedtek hogy hülye vagyok mert nem érti a szarkazmust vagy a hülyülést és nem értek az autókhoz. A húgom meg onnan hogy a tiktokhoz nem értek és lenéz. A legkissebb meg csinája utánuk és olyan mint a többi holott csak 5 éves és bunkó. A sulis beszólásokat eltürőm arról hogy beszédhibás vagyok, de ezt a mértékű lenézést amit a családomtól kapok azt nem tudom
2020. jún. 23. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!