Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa, ha valaki kutyaugatás...

Furcsa, ha valaki kutyaugatás miatt kiakad? Ha egy kutya ugat a környezetében rendszeresen éjjel-nappal, este, hajnalban úgy, mint egy idióta?

Figyelt kérdés
Napközben nem nagyon, mindig estére jön rá az ugathatnék, aztán reggelig rendszeresen nekikezd az ugatásnak, van hogy sokat ugat, van hogy kevesebbet, nem minden éjszaka egyformán. Furcsa kiakadni ezen?
2020. jún. 24. 05:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%
Már a csapból is, a "fogadj örökbe egy kutyát" reklámszöveg folyik. Erre kell az állatmenhelyeknek a sok adományozott pénz. A prolikon láthatjuk leginkább a reklámok általi megvezetettséget, a proli réteg a legfogékonyabb a reklámokra. Ebből adódóan, nagyon sok tahó is tart kutyát, főleg az utóbbi 4-5 évben, sokszor kis lakásban tartva. Mit sem törődve a szomszédokkal.
2020. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező!

A jegyzőtől kérhetsz ilyen esetben birtokvédelmi eljárást. A legvégső esetben, arra is kötelezhetik az állat gazdáját, hogy távolítsa el a kutyát a lakásból.

Ugyanis a gazdának a feladata gondoskodni arról, hogy az állata ne zavarjon másokat. Amennyiben ezt a tulajdonosa nem képes megoldani, annak szerintem se kell kutyát tartani.

2020. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%

Zavarna ha egy kutya 0-24-ben ugatna ? Gondolom igen . :D

Mellesleg csak a gazdáját minősíti ez . Nem nevelte meg rendesen . Ennyit erről . Nekem is van kutyám . Furcsa módon csak akkor ugat , amikor szükségesnek érzi .

Így lett nevelve . Ha nem foglalkoztam volna vele , ugyan úgy ugatna folyamatosan , mint a kérdésben említett kutya .

2020. jún. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Még kertes házban is zavaró lenne. Éjjel, nyáron az ember nyitott ablaknál aludna. Namost ott hallgatni egész éjjel az ugatást, elég kellemetlen.


Szomszédunkban (kertes ház) nemrég óta egy tacskó van. Sokat ugat, sokszor úgy érzem, azért, mert kommunikálni szeretne valakivel (akár gazdáival, akár más házaknál levő kutyákkal). Azt hiszem, a gazdái nem sokat foglalkoznak vele, eléggé unatkozhat szegény.

2020. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Panelban van kutyám, de én is kiakadnék, ha egy kutya állandóan ugatna, az enyém csendes, ezt onnan tudom, hogy egy emeletszomszédom fél év után látta velem először a kutyámat, mert azzal a szomszéddal ritkán találkozunk, de tudja, melyik lakás az enyém, és akkor megjegyezte, hogy nem is tudta, hogy van kutyám. Addig nem tudtam biztosan, hogy nem zajong, csak bizakodtam, mert senki nem jelzett problémát, akkor megnyugodtam, hogy emiatt nem kell aggódnom.
2020. jún. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!