Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kutyaugatás miatt fel lehet a...

Kutyaugatás miatt fel lehet a szomszédot jelenetni csendháborításért (készült felvétel róla)?

Figyelt kérdés
Igen, hajnali 4-kor írom ki ezt a kérdést, ugyanis a szomszéd kutyája fél órája felkeltett és nem tudtam visszaaludni, mert 5 percenként rájött az ugatási roham... Ez lassan már minden napos eset! Rengeteg videó- és hangfelvételem van a hajnali ugatásról, a szomszédoknak is elegük van abból, hogy nem lehet aludni, egész nap fáradtak vagyunk miatta. Ilyen bizonyítékokkal, a többiekkel összefogva sikeresen feljelenthetjük a kutyás szomszédot?
2016. júl. 8. 04:17
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ilyenkor kell rájuk hívni a rendőröket 4-5 alkalom után a rendőröknek lesz ki a f..uk és akkor büntetik meg.


Közjegyző meg utólagos menjünk be a rendőrségre semmit nem hasznal

2016. júl. 8. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
Birtokvédelmet lehet kérni.
2016. júl. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
30%

A jog is érdekes, a kutya ugat de a szomszédot jelentem fel.


Ha csak nem panelban laksz, kicsit hozzászokhattál már volna vidéken a kutyaugatáshoz..


És mitől lesz neked jobb, ha feljelented a szomszédot, esetleg megbüntetik -amit erősen kétlek-, a kutya majd megijed, hogy a gazdikát megbüntetik és majd csöndbe marad?


Aki annyira fáradt elalszik, ha ugat a kutya, ha nem de ha te minden lében kanál szomszéd vagy meg összeálltál egy közösségbe egy ember -kutya- ellen, mert így kielégül a legtöbb gyenge emberi jellem, akkor jelentsétek fel a hatóság is leszarja majd. Ott a galambpiszok per, igaz a magyar jog nem precedens alapú de annak nagyobb volt a kára, mégse lett belőle semmi.

2016. júl. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
21%

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Ilyen hülyeséget, feljelenteni mert ugat a kutya.

Ugat, azért van hogy jelezzen, nagyon jól teszi. A kutyákra nem jönnek ugatási rohamok, reagál valamire.

2016. júl. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
30%
A kutya azért van hogy ugasson! Az én kiskutyámat megmérgezték azért, mert sokat ugatott. Pedig nem éjjel, akkor csendben volt. Szóval akkor inkább aludj füldugóval, de hagyd a szerencsétlen szomszédot! Hiányzik még egy zűr az életedbe??
2016. júl. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
31%
Senkit nem fog izgatni a feljelentès mert konkrètan mit csináljanak a kutyával, tiltsák meg neki ìrásban az ugatást? Ez nonszensz. Vagy használj füldugót vagy alakìtsd át az alvási szokásaid, èn pl 4 kor kelek ès 11 kor fekszem, mègse vagyok fáradt...
2016. júl. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos semmit nem lehet tenni jogi úton, még csak csendháborításnak sem minősül, hisz nem a szomszéd csinálja, hanem a kutya, őt meg nem lehet felelősségre vonni.
2016. júl. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
16%
Csak nem panelba laksz mert ha videken gondolom hozzaszokhatnal a kutyaugatashoz en is videken elek nekem is ugat sokat es egyik szomszedot sem zavarja
2016. júl. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%
Azért álljon már meg a menet. Ki a felelős a kutyáért? Nem a gazdája? Nevelje meg a kutyáját, mert az egyáltalán nem normális, hogy egy csomó ember nem tud pihenni miatta. Ha meg nem teszi és ezt nem is lehet vele megbeszéli, akkor igenis fel kell jelenteni. Az tartson állatot, aki tud is és akar is bánni, foglalkozni vele.
2016. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Jah,pl van olyan hogy kutyaiskola.milyen érdekes, a szomszédunk kutyàja is egy őrült volt, elvitték iskolába, azóta meg tök normális, nem ugat mint egy félbolond
2016. júl. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!