Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy szokott ismerkedni?...

Ki hogy szokott ismerkedni? Ki hogy szokott csajozni/pasizni? Hol? Hogyan?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vagyok annak a randizás híve, hogy ott ismerjük meg a partnerünket, vagy hogy egyáltalán elmenjünk randizni, nekem az olyan régimódi. Ha párkapcsolatra vágyom, akkor körbe kérdezgetek az ismerősök és barátok között, van-e szingli ismerősük. Ha van, akkor hívják meg egy buliba. Ott bemutatkozok neki, meg minden. Picit flörtölök vele, és ha vevő a flörtjeimre, vagy visszaflörtöl, akkor félrehívom beszélgetni, és ha olyan a srác, akkor kialakulhat valami.
2020. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Helyzet és szituációfüggő,meg hogy ismerem-e esetleg régebbről,csak megszakadt a kapcsolat mondjuk,vagy ismeretlen.Magam részéről szeretem alaposan megismerni a másikat,de ezt is csak akkor ha belső tulajdonságai lapján szimpatikus,és külsőleg is tetszik.
2020. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Találok Neten egy értelmes lányt, rá írok, kérdezek tőle pár dolgot a képeive kapcsolatban, vagy azzal kapcsolatban amit kiírt facebookra (vagy akár gyakorira). Ekkor megbizonyosodom arról, hogy tényleg olyan e amilyennek látom. Ha igen, mondom neki hogy jó vele beszélgetni, van e kedve ezt elnyújtani, mert jó lenne többet tudni a gondolatairól.


Élőben ha látom hogy olyan a kisugárzása, öltözködése, akkor oda megyek, rögtönzök valamit, bár ebben a példában csak annyit tudok mondani, hogy nagyon jó kisugárzása van, megismerhetem e útközben.

2020. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!