Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy egyedülálló magányos...

Egy egyedülálló magányos fiúnak vagy férfinak szerintetek is muszáj csajoznia, lányokkal, nőkkel ismerkednie?

Figyelt kérdés
Szerintem igen.Ez is éppen olyan olyan mint a munkahelykeresés hogy nem lehet leállni vele amíg nem sikerül.Ha egy nap elutasít 20 lány is,másnap akkor is meg kell próbálni.A munkahelykeresést sem adjuk fel azért mert nem hívnak vissza valahonnan.Ma szabadnapot tartottam,de holnap folytatnom kell az ismerkedést.Írnom kell a lányoknak a társkereső oldalon,személyesen is meg kell szólítanom őket,utcán,villamoson bárhol.Legalabb napi 3-4 órát muszáj ezzel foglalkoznom heti 5 napban.Csak míg a munkáért jó esetben fizetnek is,a csajozásért nem kapok egy fillért sem.😔
2020. jan. 12. 19:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
81%
Csajozásért előbb-utóbb egy barátnő jár, egy társ. Ez a jutalom érte.
2020. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Blade Bone ***** válasza:
90%
Tapasztalatot szerzel, ami többet is ér a pénznél. De talán ennyire hajszolni az élményeket nem érdemes.
2020. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Erre csak akkor van szükség, ha te kétségbeesetten vágysz egy társra. Nem muszáj ennyire hajtani, ez a bárki jó lesz, aki nőnemű és hajlandó szóba állni velem nagyon rossz taktika. :D
2020. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#2-es azért heti két pihenőnapot tartok amikor nem csajozok,nem ismerkedek.Általában szombat vasárnap nem szoktam csajozni.Az hétköznapra marad
2020. jan. 12. 20:01
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem árt de nem mindenkinek az az életcélja hogy keressen egy nőt akinek gyerekeket csinálhat hogy aztán 50 éves koráig nyugta se legyen
2020. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Pontosan ... Mellette folyamatosan fejlesztenek kell önmagad, nem feltétlenűl a nők miatt, de egy jó mellékhatása hogy egyszerűbb lesz majd az ismerkedés.
2020. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én járok azért dolgozni is a csajozás mellett.Hétköznap délelőtt csajozás,délután munka.A hétvége pedig vagy a munkáé vagy a pihenésé.
2020. jan. 12. 20:08
 8/32 A kérdező kommentje:
#6-os én önmagam szoktam adni ismerkedésnél általában nem szokott bejönni elutasítanak a lányok.De mennem kell tovább.Nem tehetek mást.Holnap hétfő kezdődik minden elölről
2020. jan. 12. 20:11
 9/32 anonim ***** válasza:
65%

Nem muszáj.

Csak akkor nem lesz heteroszexuális párkapcsolatod.

2020. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
#9-es pedig kell a heteroszexuális kapcsolat.Nem jó mindig az önkielégítés.Azt is meg lehet unni.
2020. jan. 12. 20:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!