Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Biciklizés vagy tanulás, hogy...

Biciklizés vagy tanulás, hogy osszam be?

Figyelt kérdés

Szóval a nyáron szeretnék nagyrészt tanulni, őszi érettségire és nyelvvizsgára is készülök. Viszont nyilván nem szeretném az egész napot tanulással tölteni, és mivel már kitapasztaltam, tudom, hogy (reggel) 7 és 12 között vagyok a legproduktívabb, de inkább úgy mondanám, ha a napot azonnal nem tanulással kezdem, akkor utána szinte lehetetlen, hogy belerázódjak, ha délután ülök neki semmit nem haladok, csak piszmogok.

Viszont mozogni is szeretnék, egyedül a biciklizés az, amit tudok egyedül kint művelni. Viszont arra is a legalkalmasabb idő a reggel 7 és 9 óra között van, egyrészt az időjárás miatt, másrészt a délutánjaim sokszor tele vannak zsúfolva, szóval akkor nem igazán tudnék egy rutint kialakítani, ha meg csak szotyogtatva megyek, épp amikor időm van, akkor nem jutok sehova a fejlődésben...


Tudom, nem olyan hatalmas probléma, de kábé ez a két dolog az életemben amit fontosnak tartok és szeretek, de egyszerűen nehéz rutin szerűen művelni őket, ha a napnak kábé ugyanabban a szakaszában tudnék velük foglalkozni...

Azon is gondolkodtam, hogy kelek 5-kor, 6-tól 7-ig biciklizek, 8-tól meg ebédig tanulok. Viszont akkor kábé alig tudnék több időt tölteni barátokkal, mert 9-9:30-kor már aludnom kéne. Ahj, nem tudom mit csináljak. :((



2020. jún. 26. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Üdv. a felnőtt életben! :D Mennyi mindenre nem lesz majd még időd, amit szeretnél, mert napi nyolc órában dolgozni kell.

Szükséges az, hogy minden áldott nap tanulj? Mert beoszthatnád úgy is, hogy egyik nap tanulsz, a másikon sportolsz.

2020. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
7 és 8-9 között menj el biciklizni, 8-9-től 12-ig pedig tanulj
2020. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Lehet kipróbálom, hogy inkáb 3 napba sűrítem a tanulást, akkor viszont reggel nem bicizek, csak reménykedem, hogy délután belefér :D, 3 nap meg elmegyek bicizni. Nem kell feltétlen minden nap tanuljak, elvégre vakáció van, és ahogy előrelátom az éveket, ez is lesz az utolsó :D


Az volt a terv, hogy 5 nap tanulok 3-4 órát, de lehet meg tudom oldani heti 3*5-ben is... nem állok azért olyan rosszul.


Egyébként eskü az még jobban is tetszik, mikor be van osztva a napom egy része (suli/munka miatt), mint most, hogy én kell kilogikázzam, hogy mit merre. :D

2020. jún. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!