Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit képzel az a karékpáros,...

Mit képzel az a karékpáros, aki már szinte ámokfutóként sorozatosan szeg meg minden szabályt és utána még nekem is jön?

Figyelt kérdés

Váci úton az egyik kereszteződésben állok, piros a lámpám. Várom, várok..

piros-sárga, na, akkor egyes, zöld, uccu neki. És egyből ott kb 25km/h-nál észreveszem ,hogy eléggé sebesen jön jobról a piros lámpája ellenére gy bringás. Hát én akkora satuféket nyomok, hogy minden repült a hátsó ülésről. Megállok. kb fél-1 másodperc múlva csatt, a kocsim jobb oldalának nekiemgy a bringás. Aki amúgy hátrafelé nézett, pontosan úgy, ahogy a gyalogos gázolásnál.

MIT CSINÁL???? feláll és velem kezd el üvölteni, hogy mit csinálok, nem látom, hogy jön? Erre én mondtam ,hogy már bocsesz, de neked volt pirosod, plusz hátra is néztél mint az őrült. Én láttalak, fékeztem, TE jöttél neki az ÉN autómnak.

Hívta a rendőröket természetesen, nem bírt a vérével. A helyszínen visszanéztük az a8-asnak (főnököm autója) a computerében az adatokat, amik rögzítették: az autó 0km/h-ra lasult, áll. 0.987 sec múlva impact és egy jobbra nyír. TEHÁT:: a biciklis jött nekem. Mert hátra fele nézett..


Namostakkorkéremalássan. Mi a retkes jó édes anyjáért jön még nekem? Vagy lehet, hogy csak tudja, hogy olyan bűnöző szinten áll, ezért még próbál hárítani? Vagy mivel bringás, ezért a "közönség" figyelmét akarja ellenem fordítani?



A vége amúgy happyend::: 350e Ft a piroson való áthajtásért. 180e Ft, mert balesetet okozott, plusz a károkozásért is fizetnie kell, mert nincs biztosítója.Ezért is természetesen a rendőröket okolta. "ha megölsz egy embert" akkor is a bíró a fszarcú paraszt, aki elítél téged? azért a lófsznak is legyen már vége.


2020. jún. 26. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ezek a karékpárosok már csak ilyenek. Ártatlan autósokat ütköznek le, aztán meg csak tovabbhajtva ott hagyják a halottakat. Én paprikasprayt meg baseball ütőt tartok a kocsiban, ha láto egyet egyből kapja valamelyikat a pofájába vam hogy mindkettőt.
2020. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Bizony a biciklis egy veszélyes állatfaj. A legtöbbjük az ütközéssel csak megjelöli a leendő áldozatait, akiket később becserkész és levadász. Ha meg vagy jelölve, érdemes sürgősen hegyvidékre költözni, mert a 10°-nál magasabb emelkedők az elszántabb biciklis vadászokat is meghátrálásra késztetik. Ha esetleg mégis támad, gyorsan vizesárkot kell ásni, mert a berozsdált biciklilánc mozgásképtelenné teszi őket.
2020. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, amit sok autós: nekik van a legeslegfontosabb dolguk e Földön, így nekik hagyni kell utat, lehetőséget a haladásra.
2020. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tesóm benézett valamit autóval, és belecsúszott az előtte lévő autóba, neki sem fizetett a biztosító az általa okozott kárért. Amúgy nem szabálytalankodik szándékosan, csak még rutintalan.

Sok a szabálytalan közlekedő, mindegy, hogy milyen módon közlekedik. Többet kéne ellenőrizni, több helyre kéne kamera is.

2020. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bajság ott kezdődik, amikor az ilyen biciklis motorra ül!
2020. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!