Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az introvertáltak miért...

Az introvertáltak miért képzelik az extrovertáltak fölé magukat? Mitől lennének ők a felsőbbrendű faj?Tisztelet a kivételnek!

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy az introvertáltak többsége felsőbbrendű fajnak képzeli magát, csak mert nem él társasági életet, és őt az egyedüllét tölti fel leginkább?


Nyilván, akinek nem inge....



2020. jún. 27. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Tudod, hogy pontosan mit jelent ez a kettő fogalom?
2020. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Első vagyok: Egyébként ilyennel a büdös életben nem találkoztam még. Pedig nem két embert ismerek mindkét csoportból.
2020. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Ez hülyeség. Én azt látom, hogy itt többnyire az introvertáltak panaszkodnak, hogy a csendességük miatt senki nem fogadja be őket és nehéz ismerkedniük.

Nekem semmi bajom egyikkel sem, a nagypofájú, hencegős, mindig mindent jobban tudó, mást szóhoz jutni nem hagyó bunkókkal van bajom. De gondolom, ezt az extrovertáltak nem veszik magukra.

2020. jún. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
73%

Most miért lettem lepontozva? Nem vagyok az introvertált NSDAP ügynöke, az istenekre és a napkeresztre mondom! De nem baj, majd beírom az otthoni Death Note-omba azokat akik lepontoztak :D


U.I:Senkit sem szerettem volna megbántani, igazából én is intro vagyok. Csak tényleg nem vágom mi volt ebben ilyen kegyetlen sértő xD

2020. jún. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem képzelik. Te képzelődsz ilyesmiről.
2020. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%

A kérdező haragszik rám xD

Nem találod a könyvet amiben le van írva? :D

2020. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%
Szóval az extrovertáltak meg az introvertáltak két külön faj? Ezt melyik bioszkönyvből tanultad?
2020. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Hevnóájdía kiadó: Frontális lobotómia házilag kezdőknek


Szerintem ez volt. :D

2020. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
5 Nálad a pont:)
2020. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
6 Rám haragszik:DD Tettem róla, hogy így legyen:D Legalább pillanatnyilag a depijéből felállt:D Azért dühös:)
2020. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!