Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez alapján én inkább introvert...

Ez alapján én inkább introvertált vagy extrovertált vagyok?

Figyelt kérdés
A legtöbb esetben, a legtöbb társaságban nagyon csendes, visszahúzódó vagyok, viszont ha nagyritkán olyan emberek közé kerülök, akik között jól érzem magam, akikkel látom, hogy van értelme beszélgetni, mert nem csak a semmiről dumálnak, akkor az egyik leghangosabb, legtöbbet beszélő leszek a társaságban, akkor ott imádok szerepelni.
2019. máj. 26. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ambivertált vagy. (szerintem) Én is ugyanilyen vagyok, ha nem érzem jól magam nincs közös téma,érdelődés akkor nem tudok mit beszélgetni velük, de ha megvan az a társaság ahol van értelmes társalgás is akkor egyértelműen van téma is.
2019. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet. Csak fura, mert nem nagyon ismerek még ilyet. Általában aki csendesebb, az jó társaságban se viselkedik nagyon extrovertáltként, aki meg ott hangosabb, az máshol se vonul ennyire a háttérbe, mint én.
2019. máj. 26. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
EZ, amit leírtál az introvertált definíciója!
2019. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
onbizalomhianyos vagy, azert vagy csendes es azert imadsz szerepelni. aki introvertalt az a tarsasagban lemerul, es egyedul toltodik fel. te semmi.ilyet nem irtal.
2019. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-as, de a legtöbv introvertált, akit én ismerek, az a legjobb barátai között se pörög fel annyira, mint én.


4-es, inkább kiábrándultság, üresnek látom a legtöbb beszélgetést.. De lehet vsn benne egy kis önbizalomhiány is.

2019. máj. 26. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Introvertált, én is ilyen vagyok.

De! Megfelelő társaságban még a legzárkózottabb intro is extrovertálttá válik.

2019. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!