Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez hogy van? Nőt nem ütünk,...

Ez hogy van? Nőt nem ütünk, gyengébbet nem ütünk, kisebbet nem ütünk, de ha ők ütnek előbb? Akkor mi van? Akkor hagyni kell magunkat?

Figyelt kérdés

Nők vagyok, és ezt a kérdést nem provokatívnak szánom!


Érdekel, mi van akkor, hogy ha ők ütnek először. Természetesen elítélem az emberek (direkt nem írtam nőket és kisebbeket) és az állatok elleni erőszakot.


És miért van, hogy olyankor is őket védik, amikor ők kezdik először?



2020. jún. 27. 19:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

A nők kiharcolják az egyenjogúságot, viszont lépten-nyomon vissza is élnek vele.

A Youtube telis-tele van olyan videókkal, ahol agresszív nők ütnek, rúgnak bárkit akit csak érnek.

Sokszor még a rendőröknek is nekimennek.

Ezek nem nők, hanem agresszív állatok!

[link]

2020. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem nem, leszarom ki mi az illető, a saját testi épségem a fontosabb!
2020. jún. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki gyengébb, akkor egyszerűen lefogom a kezét, hogy ne tudjon megütni. Ha már nem tudom lefogni a kezét, vagy fegyver van nála (pl kés), amit nem tudok elvenni tőle, akkor nem gyengébb, mint én, tehát jogos önvédelem, ha visszaütök.
2020. jún. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként nagyon sok igazság van a válaszokban. Nő vagyok én is, és egy kivétellel eddig CSAK nők próbáltak megütni. Vagyis nem is ütni, inkább a hajamat kezdték tépni, meg ilyenek... Annyira esetlenül csinálta némelyik, pusztán indulatból. Volt, aki annyira meglepődött azon, hogy lefogtam, hogy azonnal abbahagyta az ordítozást meg a verekedést is. Nekem is az volt a benyomásom, hogy ezek a lények megszokták, hogy úgysem kapják vissza a tockost.
2020. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Odüsszeusz92 ***** válasza:
Annak hogy nőt nem ütünk meg nem csak a fizikai fölényünk az oka, hanem a szexuális vonzalomból fakadó tiszteletünk is, persze más a helyzet ha a nő tényleges veszélyt jelent ránk, de 1-2 női pofont egy férfinak tűrnie kell, ha nem hagyja abba ott kell hagyni a francba.
2020. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Odüsszeusz92


Nem,nem kell tűrnünk,emberek vagyunk mi is.És a férfi nem azért férfi,mert eltűr a nőtől minden f4szságot.Sírnak,hogy őket nem veszik emberszámba,csak egy darab hús,érdekes mikor férfit ütnek meg,akkor nem probléma,hogy a férfi is ember.De persze egyenjogúságot akarnak.Ha egy férfi ad egy pofont,előbb megbocsájtom neki,mint az ilyen férgeknek,akik visszaélnek vele,hogy nők.

2020. júl. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!