Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan rajtam kívül...

Van itt olyan rajtam kívül aki nem bír aludni mert meleg van?

Figyelt kérdés

11-kor szerettem volna lefeküdni de képtelen vagyok egy percig is megmaradni egy helyben. Izzadok oda mindenhez, folyik rólam a víz. Az ablakot kinyitni meg nem tudom mert akkor a szúnyog esz össze.

Van rajtam kívül ilyen vagy csak én vagyok ennyire gyenge tűrőképességű? :D



2020. jún. 28. 00:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hála Istennek van klima, így ezzel nincs gond. De kitartást kívánok neked..még 2,5 hónap és itt az ősz:D
2020. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ja
2020. jún. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ventilátor sincs kéznél?
2020. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos.

Most voltam kint az erkélyen, nagyon jó a levegő, de minden négyzetméterre jut 100 szúnyog így hamar bejöttem.


Nincs klíma, ezelőtt panel legfelső emeletén laktunk, na oda muszáj volt szereltetni mert voltak olyan nyarak, hogy egyet gondoltunk, éjfélkor bepattantunk a kocsiba és legurultunk vidékre nagyszülőkhöz annyira elviselhetetlen volt ott nyáron.. Aztán végül lett klímánk, tök szuper volt, de rá egy évre el is költöztünk egy kétszintes kertes házba. A klímát nem vittük mert a frász gondolta, hogy ennyire meleg tud itt is lenni. :D

Egyébként én szeretem nagyon a nyarat, csak ezek az éjszakák borzasztóak :)

Mindenesetre majd hozzászokok. Előbb-utóbb úgyis lesz itt is.

Nincs ventilátor sajna.

2020. jún. 28. 00:47
 5/15 anonim ***** válasza:
Én se tudok aludni.
2020. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyogháló?
2020. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ide írogatsz, méginkább nem fogsz tudni. 😁
2020. jún. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem az alvás e nélkül sem megy.
2020. jún. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mások fizetnek a szaunáért, hogy izzadjanak s fogyjanak ezzel, te meg ingyen élvezed;)


Alvás előtt zuhanyozz le meleg vízzel vagy hideggel, amelyik jobban esik.Kinek ez vagy az vált be.


ui: ha meg mindenki klímázik, akkor azzal csak jobban hozzájárul a következő években megemelkedett hőmérsékletű nyárhoz...az a sok kicsi kiteszi a nagy változást.

2020. jún. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs az ablakon szúnyogháló? Elképzelni nem tudom, hogy nyáron, klíma nélkül (nekünk sincs) hogy lehet zárt ablaknál lenni...
2020. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!