Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan rajtam kívül...

Van itt olyan rajtam kívül aki nem bír aludni mert meleg van?

Figyelt kérdés

11-kor szerettem volna lefeküdni de képtelen vagyok egy percig is megmaradni egy helyben. Izzadok oda mindenhez, folyik rólam a víz. Az ablakot kinyitni meg nem tudom mert akkor a szúnyog esz össze.

Van rajtam kívül ilyen vagy csak én vagyok ennyire gyenge tűrőképességű? :D



2020. jún. 28. 00:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Csak a kis ablakon van szúnyogháló, de azon semmi levegő nem jön be, az erkély ajtón ahol jönne is be a jó levegő, ott nincs. Végül egyébként mikor elkezdett odakint világosodni (3 után) megnyitottam az ablakot és 4 körül el is aludtam.
2020. jún. 28. 11:27
 12/15 anonim ***** válasza:
Én azért nem bírok aludni,mert hűvös,szeles,esős idő van és ráadásul nincs is hol laknom.
2020. jún. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szúnyoghalókat tegyetek fel 22-23 után mindent nyissatok ki reggel 6,30ig , kereszthuzatra , a hideg esős időben is . Csak így lesz frissebb levegő .
2020. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szúnyogháló minden ablakra, kora este már ki lehet tárni mindent. Lefekvés idejére kellemes hűvös van a lakásban. :)

Nem is értem hogy lehet így bírni...

2020. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szinte mindenkinél igy van pl nálam is a szunyogok meg a nagyon melegség az a baj ha nincs rajtam takaró akkor nem tudok aludni. és igy izzadok mint a retek meg ha leveszem a takarot még egy kicsit is akkor hideg van ha fel veszem meg nagyon meleg
2020. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!