Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy töltsem el a szabadidőmet...

Hogy töltsem el a szabadidőmet ha nincsenek barátaim és semmi szociális életem sincs?

Figyelt kérdés
Most is itt van vasárnap, nem történik semmi, egész nap csak unatkozok.

2020. jún. 28. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Épp megy a Harry Potter az RTL Klubbon, ezerszer láttam de nem tudom megunni. Közben itt a laptop az ölemben és olvasom a gyakorit :))


20/F

2020. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Töltsd barát szerzéssel :)
2020. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem csak barátokkal lehet ám csinálni valamit, foglalkozz a hobbijaiddal, vagy olvass, írjál, főzzél, alkoss - annyi minden van!


Menj el futni. :)

2020. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Travis83 ***** válasza:
92%
Videojátékok, filmek, sorozatok, könyvek, sport, festészet, írás vagy horgászat, csakhogy párat említsek.
2020. jún. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Olvass könyvet, sok fent van a neten is. Ebben a melegben én most bent hűsölök a lakásban a kutyámmal.
2020. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyél dinnyét vagy jégkrémet, ha nincs otthon, menj el boltba, aztán nézz valami jó filmet, miközben hideget falatozol.
2020. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Vasárnap van, ötkor még a lidl is bezár. Ha a lidl nincs nyitva, semmi sincs nyitva :)
2020. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
mert csak barátokkal lehet a szabadidőt eltölteni? O.o
2020. jún. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom a kérdezőnek sem azzal van a baja, hogy magától nem jön rá, hogy lehet pl. könyvet olvasni, főzni, festeni stb., hanem a társaság hiányzik neki, a szórakozás, kis változatosság. Legalábbis én így vagyok vele, de mondd ha te nem. Hiába találok ki minden napra valami elfoglaltságot, egyszerűen nem érzem tőle jól magam. Egyedül vagyok minden nap, nincsen kivel beszélgetni, nincsen kivel közös programot szervezni és ezen nem változtat az, hogy most filmet nézek, rajzolok vagy sütök.
2020. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Így van ahogy az utolsó mondja
2020. jún. 28. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!