Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi előnye van annak, ha...

Mi előnye van annak, ha valaki nő?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Az udvariasság kedvez nekik azoknál a férfiaknál akikbe még szorult annyi, hogy ezt éreztessék. Nem a papucs kategóriára gondolok, csak a minimumra.

Pl. Egy lány elejtett egy rakás papírt a napokban az utcán. Négy csávó sétált el mellette (beszélgetve, ráérősen, semmi teperés, késő délután volt) amíg szedegette, én mentem oda segíteni neki: megköszönte, elment.


Szerintem az ilyen apróságok semmibe sem kerülnek. Félig jó csak a példám, mert ő épp nőnemű volt, de ilynekre értem. Vagy egy ajtó megtartása ha látja hogy jön, stb.

2020. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Konnyebb a parkereses. A ferjedet joesetben nem neked kell eltartami, hanem forditva. Sokszor csak amiatt jutnak a lanyok elonyhoz, mert lanyok.
2020. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Az égvilágon semmi, egy nagy sz...pás az egész!
2020. jún. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

- Egy nő több vizsgán átmehet, mert sokszor elnézőbbek vele.

- Egy nő, ha férfias dolgot csinál, elismerik a minimumot is. Ez fordítva nem jellemző.

- A kvótának köszönhetően, akár olyan munkát is lehet szerezni nőként, amit férfi jobb tudással nem kap meg.

- A társkeresés mérföldekkel könnyebb.

- Akármilyen az alkata, az jó lesz. Ha vékony, akkor modell alkat, ha átlagos, akkor átlagos szépség, ha túlsúlyos, akkor formás.

- És úgy összességében akárhogy is néz ki a nő, az jó lesz. Mert bodypositive, fogaddelönmagad és hasonlók.

- Lazán megvádolhat bárkit szexuális zaklatással.

- Akkor szexel, amikor csak akar.

- Ha egy nő kicsit is ad magára és többet nyújt az átlagnál, simán találhat még eltartót is.

- Akármilyen lelki problémája van egy nőnek, úgyis ugrik egy csomó ember, aki meghallgatja és próbál segíteni.

2020. jún. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Segítőkészebbek az emberek és ritkábban igazoltatnak
2020. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tud diót törni mezítláb is:).
2020. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!