Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rászoktam az ecigire?

Rászoktam az ecigire?

Figyelt kérdés

Még nincs teljes 2 hónapja, hogy rendeltem magamnak egyfajta ecigit, előtte sosem próbáltam semmilyen dohányterméket. Csak menőzésből, felvágásból rendeltem, körülöttem mindenki szívott valamit, én sem akartam kimaradni. Eleinte annyira nem bírtam az ízét, a szagát, hogy itthon szigorúan egy lezárt dobozban eldugva tartottam, mert folyamatosan hányingerem volt tőle és csak akkor vettem a kezembe, ha kiléptem az utcára. Beleszívni is alig tudtam, mindenkinek azt mondtam, hogy mindjárt kifogy a pod. Később stresszlevezőtként használtam, ha ideges voltam megnyugtatott.

Idáig minden rendbe is volt, napok elteltek és eszembe sem jutott, hogy hiányozna. Igen ám, viszont nemrég voltam egy találkozón, ahol valami nagyon megváltozott. Az este folyamán többször kiszöktem a helyről és már fulldokolva köhögtem, de nem tudtam abbahagyni a dohányzást. Azóta szinte rabja vagyok, folyamatosan arra gondolok, ahogy szívom. Ha csak a kisboltba szaladok le, és nincs a kezembe, már egyből pánikolok és inkább hazajövök érte. Előrendeltem hatalmas mennyiségű podokat, mert nem akarom megvárni, hogy kifogyjon.


Innen most hova tovább? Sose gondoltam volna, hogy nekem ilyen problémiám lesznek, főleg hogy régen nagyon ellene is voltam a dohányzásnak



2020. jún. 30. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak és kizárólag gratulálni tudok. Úristen, hová tart a világ... Van 100 birka, köztük szar 1 okosnak lenni, inkább beállsz birkának, az egészséged és pénztárcád kárára.

Abba se hagyd a kokainig. Az is menő, gondolom.

2020. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé szkeptikus vagyok azzal kapcsolatba hogy 2 hónap ecigizés ilyen függőséget alakítson ki. Inkább csak bemagyarázod.
2020. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Jól beszél az első kommentelő!!:)

Ennyi.

Meg általánosban próbáltam ki egy slukkot szívtam csak, ennyi bőven elég az életembe.

No alkohol no smog...

2020. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2020. jún. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

“Én eléggé szkeptikus vagyok azzal kapcsolatba hogy 2 hónap ecigizés ilyen függőséget alakítson ki. Inkább csak bemagyarázod.”


Két hónap alatt simán rá lehet szokni, személytől és körülményektől is függ, de ennyi idő is már bőven elegendő, hogy ráfüggj, szokássá alakuljon.


Kedves Kérdező, rakd le. Azonnal !

Különben még jobban a rabja a leszel.

2020. jún. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem olvastam el teljesen, de szokj rá a rágógumira. Egyébként olyat is olvastam, hogy hasznos kaja után mert leszedi az ételmaradékot, de az sem jó, az izmoknak, ha állandóan rágjuk. De szóval gondolom, hogy a rágó jobb, mint a cigaretta. :) (Én még sose cigiztem, nem is szeretnék.:))
2020. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!