Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen készítmény vált...

Kinek milyen készítmény vált be szúnyogok ellen?

Figyelt kérdés
Már alig van olyan hely rajtam ahol ne lenne csípés.

2020. jún. 30. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben Autan (stift), mára sajnos azt is megszerették.


Egyik évben az egyik lábamon 28, a másikon 32 csípés volt...

Átérzem.

Autannal kicsit jobb.

2020. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Búrás lámpa, amibe felülről be tud repülni a szúnyog. Évente egy fél maréknyit öntök ki belőle. Ahogy bejönnek rögtön rárepülnek, még egy sem csípett meg.
2020. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Sokat vagyok a szabadban, mindig is sokat voltam, és az elmúlt kettő nyáron van csak ennyire pusztulat sok szúnyog. És ráadásul mintha agresszívabbak is lennének, tele vagyok csípéssel, amik egy picit kiemelkednek a bőrből, és fájnak. Régebben ilyet se tapasztaltam. Szóval nagyon gondolkozom azon, hogy indítok valami petíciót, hogy bármit is csinálnak két éve, hagyják abba, térjenek vissza arra, ami azelőtt működött.
2020. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szúnyogháló. :D

Kint meg... naplemente környékén igyekszem beltéren tartózkodni. Ha muszáj kint lenni, akkor bármi segíthet ami füstöl.

2020. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elektromos szunyogriaszto bevàlt.

Nem mérgezö emberre, gyerekek mellett is lehet.

DM ben lehet kapni

Raid a neve

2020. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok

Amikor meg horgasztunk(elégge sok es arrogans szunyogok voltak) a legolcsobb szunyogriaszto kremmel kentem magam es lattam ahogy jön a szunyog es a böröm közelében gyorsan irànyt váltott és elrepült messzire :D

2020. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Citromos viz. Regebben csak a kutyara fujtam :D Ha nics citrom,ecetes viz,csak az nem olyan finom illatu. Azt a feluletet vedi,amit befujsz. 24 orat ved illetve,amig meg nem furdesz/izzadsz.
2020. júl. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Citromlé valódi citrom tartalommal (én 50%-os Olympus-t használok mindig), kicsit bekened a bőrödet vele, és egész éjszaka elkerülnek. Nem ragad, nem büdös :)
2022. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!