Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nekem rossz,...

Szerintetek ha nekem rossz, akkor legyen másnak is rossz? Mit gondoltok? Milyen ember lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 22:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

9 Ott a hiba, hogy sérted a 10 parancsolatból a: Ne kívánd felebarátod....

És ezt még megtetézed ráolvasással és varázslással.

Ez a 3 combó tökéletes a bukásra vezető úthoz. Még nem teljesen tökéletes, de alakul.


Nem akarsz megállni ezen az úton? Nem akarsz elindulni felfelé?

2020. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
54%
11+ És ezek "csak" a cselekedeteid. Neked a legeslegnagyobb problémád: a keserűség. Ő áll ezek mögött a cselekedetek mögött, amiket te viszel véghez fizikálisan.
2020. júl. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nemtudom, de vele ezt a beszélgetést már ráhagytam. De nem értem, miért vagyok ilyen? Mert ha valaki béna akkor azon nem nevetek, vagy pedig ha én vékony vagyok, akkor legyen ő is vékony. A testről nem csúfolok. Csak a vagyonáról vagy mijét.
2020. júl. 1. 23:02
 14/25 anonim ***** válasza:
36%

ráolvasás meg varázslás... azért mert gondol valamit...


én is vallásos vagyok, 11, de amiket te mondasz, az hajmeresztően szélsőséges... magánügyed, ha ennyire frusztrált vagy, de másokat ne regulázz légyszi... mert ez így, ilyen formában beteges

2020. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

14 Ha valamihez nem értesz, akkor a legjobbat teszed, ha megtanulsz csendben maradni, mert így olyanná válsz mint az a bizonyos tyúk és az ABC esete.

Én nem vagyok vallásos, élő hitem van.


* magánügyed, ha ennyire frusztrált vagy,


A magad problémáját meg ne rám.


Hogy egy kicsit világosodj a homályból:


Az illetőnek segítettem, hogy el tudjon indulni, ha változást akar elérni az életében. A többi az ő dolga. Te meg ne szólj bele olyan dologba, amiről lila gőződ nincs.

2020. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Most láttam egy képet a facebookon, hogy egy kaméleon van rajta. De messziről másnak néz ki. Ha odaírnám, hogy " Ez most egy kaméleon, vagy pedig egy mini krokodil? :D " mert először tényleg annak néztem. Ilyenkor nem tudom, hogy az ember megsértődik-e vagy nem. És félek kiírni a kommentbe, nehogy vita legyen belőle, és ami a legrosszabb. Élőben ha taliznánk valahogyan akkor szóvá teszik. Nem szeretem nagyon ha a privát dolgaimról beszélek élőben. De a nettel nincs bajom. Ezért írtam ide a privát dolgomat..
2020. júl. 1. 23:21
 17/25 anonim ***** válasza:
39%
Az olyan embereket, akikben ennek a toredeket erzem, teljesen kiiktattam az eletembol. Interneten sem lathatnak, mert csak ismerosok latnak megosztasokat, akik epelmejuek.
2020. júl. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
10 Es akkor mi van? Ettol meg lenezheti ugyanugy utana is. Az esetek tobbsegeben a masik lenezese sima emberi jellemvonas, nem a helyzettol fugg.
2020. júl. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Amúgy igaza van tegnap 22:58-nak! (10) Jó lenne egy kis rossz kóstolót kapnia akinek jól megy a sors! Tehát én nagyon kevésszer mentem utazni, ő neki meg persze több lehetősége van... Jó lenne ha megérezni azt az energiát amit én is, hogy milyen érzés ha valami nem megy! Utoljára két éve voltam sajnos utazni :/
2020. júl. 2. 01:28
 20/25 A kérdező kommentje:
* megérezné
2020. júl. 2. 01:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!