Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nekem rossz,...

Szerintetek ha nekem rossz, akkor legyen másnak is rossz? Mit gondoltok? Milyen ember lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 22:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Hát olyanoknak akik rosszat tettek velem, azoknak a legrosszabbat szoktam kívánni, mert utálom ha valaki egy gerinctelen féreg és hiszek a karmába. Legalább is remélem, hogy van, ha már én nem tudok mit csinálni az ilyenekkel.


Amúgy ismeretlenül és nagyobb ok nélkül nem szoktam rosszat kívánni az embereknek, tipikusan ha mindenki boldog akkor én is típus vagyok. Meg ha valakinek van lehetősége megcsinálni azt amire nekem nincs, akkor csinálja, váltsa valóra az álmait, hiszen ezért vagyunk itt a földön.

Az irigység rossz tulajdonság.

2020. júl. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség. neked sem lesz attól jobb, hogy a másiknak is rossz
2020. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Sajnos. De most komolyan. Ha én kb 2x voltam utazni, és ő pedig vagy 30x eddig... Akkor megérdemelné azt, hogy milyen érzés nekem 2 éve nem utazni! :/ Szóval én nálam még mindig az van, bárcsak lelenne törölve az egész utazás, és a pénzt pedig nem kapná vissza!...
2020. júl. 2. 10:04
 24/25 anonim ***** válasza:
Magyar.
2020. júl. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Francia.
2020. júl. 2. 11:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!