Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj van! Mit tegyek?

Baj van! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a barát nőmmel el mentem bulizni a buli jó volt meg minden, haza kísértem kb 2,5 órája! nos haza fele jövet meg támadtak ki akartak rabolni, (3 éve tanulok wing chun kung fu-t) és nem akartam ezt az egészet, de szerintem súlyosan meg sebesítettem az elkövetőt! a társa el szaladt 2 en voltak a srác a földön feküdt én meg ott hagytam. és ha meg halt vagy valami? most mit tegyek?
2020. júl. 3. 01:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Önvédelem volt. Amúgy nehogy már a kungfuba belehaljon valaki.
2020. júl. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, jelezted a rendőrségnek az esetet, ahogy azt kell ilyenkor...
2020. júl. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tettem egy névtelen be jelentést de az óta semmi
2020. júl. 3. 01:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj nyugodj meg először is, gratulálok hogy megtudtad magadat védeni komolyan mondom ennek kifejezetten nagyon örülök.

Szóval önvédelem volt nincs ezzel semmi probléma, megrémültetek így el mentetek a helyszínről szerintem ezzel sincs probléma, szerintem hívd fel a rendőrséget és kérdezz rájuk mi a helyzet ezzel az üggyel? ha nem tudják mi a helyzet mond el mégegyszer a történeteket aztán csak ki mennek és megnézik a helyszínt majd nagyon szépen kérd meg őket ezen a számon hívjanak vissza és a kicsit lelkedet nyugtassák meg hogy nincs baja az elkövetőnek?

Lehet butaságnak hangzik de szerintem csak így tudsz megnyugodni,önvédelem volt majd megrémültetek jó hogy el menekül az ember ilyen eset után,ez megviseli az embert bár minden embernél mást vált ki, de ezzel semmilyen bűnt nem követtél el, nyugalom.

2020. júl. 3. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na minden rendben lett nem kaptam semmit mert jogos önvédelem volt:) A srácnak zúzódás a jobb combján és a bal karján úgy 6 hónapra számíthat a csávóka! köszönöm a válaszokat nektek.
2020. júl. 3. 21:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Szuper,én mondjuk 1 évet adtam volna neki,de remélem ebből a 6 hónapból tanulni fog.
2020. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hidd el keservesen fog szenvedni a börtönben.
2020. júl. 4. 00:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem,megérdemli.
2020. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!