Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rendőrnő vagyok, de van egy...

Rendőrnő vagyok, de van egy kis probléma, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Szóval arról lenne szó, hogy mindenki nagyon fiatalnak néz, múltkor bentvoltam egy boltba (nem egyenruhába) de a rendőri jelvény rajtam volt, és az eladó nő megkérdezte, hogy tudnám e igazolni, hogy tényleg rendőr vagyok e mivel szerinte “még túl fiatal vagyok és biztos csak viccelek”.

Mit tegyek ezellen?? /24/


2018. márc. 4. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Korral jár, örülj inkább neki hogy úgy vagy rendőr hogy nem nézik ki belőled.
2018. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne igazolnod magad, ha nem rendőrként jártál el, vontál bárkit eljárás alá?

Meg ha úgy gondolod, igazolhatod magad, nem tiltja semmi.

Amúgy: ne legyen rajtad a jelvény, nem fog senki kérdezni efelől.

2018. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nehéz volt a rendőr suli? mármint érzésed szerint
2018. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, főleg mivel végig a cél volt előttem, kiskorom óta rendőr szerettem volna lenni!
2018. márc. 4. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit tégy ez ellen? Elsőre mutasd meg az általad leírtd szövegeket, annyi helyesírási hiba van benne, hogy kizárt, hogy ne hinnék el, hogy rendőr vagy! :D :D :D
2018. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!