Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elolvassátok az olyan kérdések...

Elolvassátok az olyan kérdéseket, amiknél egy komplett kisregény van a kérdés alatt?

Figyelt kérdés
Bele sem kezdtek inkább az ilyenbe, vagy pont ezeket szeretitek jobban?

#Storytime #szómenés #végtelen kérdés
2020. júl. 5. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekesnek tűnik a kérdés, és helyesen ír a kérdező, valamint tud tagolni is és bekezdéseket használni akkor igen, rászánom magam.

De ha ezek közül már csak az egyik pont is hiányzik, akkor köszönöm szépen, továbblépek.

2020. júl. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jómagam is hajlamos vagyok arra, hogy túl nagy részletességgel fejtsem ki a kérdéshez kapcsolódó gondolataimat. Úgy érzem teljesnek a dolgot és annak is elé akarok menni ezzel, hogy elkezdjenek válaszok adása helyett kérdésekkel bombázni, - ami szintén bevett szokás itt. Sok olyan kérdésbe belefutottam én is itt, amelyet nem volt türelmem elolvasni, ezért próbálom magamat is féken tartani.
2020. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Néha igen, de inkább nem.
2020. júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Hangulatfüggő.
2020. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Általában nem, mert az ilyenek nagy része igazából nem is kérdés, hanem panaszkodás.
2020. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Néha elolvastam, és mindig hülyeség, amit normálisan is le lehetett volna írni.
2020. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekes, és vessző sincs, akkor nem.

Sokan süketelnek csak...A vessző elhagyása mellett a mondatok se értelmesek sokszor, úgy kell megfejteni a dolgokat. Nekem ehhez nincs humorom...

2020. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mert szeretek trashelni, olyan, mintha Balázs Show-t néznék.
2020. júl. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha erdekes a tema. Sok esetben a reszletekben bujik el a kisordog...
2020. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Az új layout óta nem, valahogy unalmas ez a betűtípus, nem szalad úgy rajta a szemem. A régivel olyan agyament sztorikat is végigolvastam, amiket nem kellett volna.
2020. júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!