Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért írnak a...

Szerintetek miért írnak a tinik kisregényeket az amúgy egyszerű, és érthető kérdéseik alá?

Figyelt kérdés
És van olyan, aki végigolvassa?

2017. máj. 19. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt amit érdemesnek találok rá (pl, nem helyesírási hibával kezdődik vagy ha nem látom meg az osztálytárs szót). :)
2017. máj. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te is biztosan voltál tini, és a saját kis tyúkszaros problémádat a világ legfontosabb dolgának éled meg, amit nem lehet csak három mondatban részletezni, mert még a végén lemarad valami apró, de fontos részlet.

És épp azért szoktam őket elolvasni, mert én is voltam tini, és emlékszek, milyen jól esett, ha valaki kivételesen nem lenézett azért, mert hülyeségen hisztiztem, hanem megértéssel fordult felém.

2017. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert a válaszolók a kiskutyájuk 23000. szőrének szálának színére is kíváncsiak kb., és lecseszik az embert, ha nem ír le mindent.

Ha nekem is párkapcsolati kérdésem lenne, én is inkább leírnék mindent, mert lehet, hogy vmi apróságot kihagyok, ami más szerint meg teljesen más megvilágításba helyezi a dolgokat.

2017. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert, mint mindent, így a történetmesélést, fogalmazást is gyakorolni kell. Az évek múlásával finomodni fog a stílusuk, jobban fogják látni, hogy egy sztoriból melyik részlet elhagyható és melyik nem.
2017. máj. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs ki meghallgassa őket, és itt öntik ki a szívük fájdalmát.
2017. máj. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!