Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok ha semmi...

Mit tanácsoltok ha semmi anyagi dologhoz nincs kedvem?

Figyelt kérdés

Tipikusan minden arannyá válik, amihez hozzáér ember vagyok, ami miatt mindent rettenetesen gyorsan elsajátítok és megunok. Úgy érzem semmi sem való igazán nekem. Akármilyen nagy dologba is kezdtem, amikor már ment, rájöttem, hogy ez még mindig túlságosan.., nem igazán kicsi, hanem nem én vagyok, nem az igazi stílusom, túl kevéssé önbeteljesítő, önmegvalósító számomra.


Legszívesebben egész nap meditálnék, de abból nincs pénz.



2020. júl. 6. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csinálj valami automatizált bevételt gyorsan és meditálhatsz utána akármennyit.
2020. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Kezdj bele egy vállalkozásba, ha megunid meg vegyél fel egy üzletvezető.

És akar már kezdhetsz is egy új dolgokba. Ha ilyen profi vagy gondolom olyan a fektetsz ami rendszeres bevételt hozz, onnantól meditalj naphosszat.

H nem akarod már emberre bízni az üzletre vegyél a nagyobb bevételekből lakásokat add ki. Megvan utána a meditációs penz.

2020. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én meg fiatal vagyok és sajna nem értek semmihez :-( lehetnél a mentorom , én mindíg is ilyen üzletember akartam lenni :-)
2020. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1#, pl?


2#, Olyanba fektetnék, de nincs alap tőkém.

Milyen vállalkozást kezdjek?


A meditáció egy kiemelkedés ebből a körforgásból, de nem helyettesíti az anyagi területen lévő önmegvalósítást.


3#, Majd talán egyszer. Jelenleg nincs affinitásom új embereket mentorálni. Elég az eddigi is.

2020. júl. 6. 17:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem értelek, hát ha úgyis egyformán nincs kedved semmihez akkor ne tőlünk kérdezd hogy milyen vállalkozás legyen, nézd meg mi fizet jól, vagy hog ym ivállna arannyá a kezedben és told meg azt. Az önmegvalósítás meg szerintem a művészetekben meg tudod élni két meditációs session között. Vizuális, vagy zenei, esetleg mozgásművészet? Ha a pénz már jön magától utána belerakhatod magad ebbe, vagy írhatnál arról hogy kell meditálni, könyvet, vagy könyveket...


Ha igazából ilyen simán megy minden akkor csak rákeresel, és az első dologra ráböksz amiből lehet autómatikus jövedelmed azt hajrá...

2020. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
legyél elméleti fizikus. Vagy filozófus.
2020. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Hat maximum bolondok aranyává válik, ha nincs tőkéd. :D

Ha olyan ügyes lennél, mint amit itt leírtál akkor, szereznél magad mellé egy befektetőt ő adná a pénzt te meg a tudásodat.

2020. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5#, Spirituális fektegetés az egyetlen, amit nem unok. Vannak emberek, akiket már évek óta segítek, és csak az erről való kikommunikálás nem unható meg számomra.

Minden nagyon hamar nagyon magas fokon csinálok, amit elkezdek. Nem tudom miből válasszak, nem látok magam előtt dolgokat.


6#, ezekhez tanulni kell suliban. Olyat hibásan, amit én hiba nélkül tudok.


7#, Aha igen. Igazad lehet. A világ valóban így működik és ezt rajtad kívül mindenki más is tudja, mindenkinek egyértelmű. Mondjuk nem, de ez mindegy.

2020. júl. 6. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolom magas végzettséged lehet, ha mindenki és minden felett állsz. Helyezkedj el ezzel a végzettséggel.
2020. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A spirituális tanításból is lehet keresni. Csinálj fejlesztő csoportot, online tananyagot könyvet, ha ez vonz és csak ez akkor szerintem ez az út.
2020. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!