Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Emlékszem gimnazistaként rengeteg tervem, álmom volt, amikért küzdöttem, rendkívül motivált voltam, és úgy éreztem erős vagyok, semmitől nem félek, semmi nem állhat az utamba és nem számít a holnap......


Szerintem lértem mindent, amit akkor szerettem volna. Saját lakás, nagyon szép és új, saját kocsi, szintén nagyon szép és új, szerelem, jóképű férfiak... utazások, ezer helyen voltam.. DE arra kell rájöjjek NEM ADJÁK A VÁRT BOLDOGSÁGOT, azt az örömöt amit vártam tőlük, az nem jött. Vagy adják - adták de csak rövid időre.


Kiégetnem érzem magam 0 motivációval.


Az elmúlt fél évben az alkoholban találtam meg ezt az " örömforrást " amit anno mondjuk az új kocsi adott, de tudom ez nagyon nem jó út.



27 éves vagyok, lány.


2019. ápr. 11. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Öregebb és bölcsebb lettél, utóbbihoz gratulálok. Keress és találj ÉRTELMES célokat magadnak. Tanulj nyelvet, vagy zenét. Gondolom még nem voltál mindenhol a világban. Az alkoholt meg gyorsan tedd le, mielőtt mindenedet elveszi.
2019. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!