Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy nőnek van vagyona vagy esetleg jó szakember, akkor sokan azonnal azzal jönnek, hogy beszopta magát a munkahelyre/prostiként szedte össze a pénzt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 09:22
1 2
 1/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%
Emberi irigység, és ostobaság. Ez kb minden ilyen rossz dologra válasz a világunkban :)
2020. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Mert vannak ilyenek,gondoljunk a szereposztó díványra,a filmes szakmában.Az emberek pedig hajlamosak általánosítani.
2020. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
Ha egy huszonéves, szőke, szépen megcsinált nő egy brutál nagy BMW-t vezet, valahogy nem arra gondolok, hogy a nanotechnológa vagy a kvantumszámítógépek területén tevékenykedik. De valószínűleg csak irigy vagyok.
2020. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
42%

Inkább csak ostoba :D

Hány olyan munkahely van, főleg kereskedelemben, ahol muszáj hogy egy nő fiatal és csinos legyen, és nem kell hogy eget verően okos legyen vagy tanult. Nekik muszáj a sikkes megjelenés és a presztízs autó. Hány ilyen jön hozzánk orvoslátogatóba, gyógyszercégektől, vagy bárhonnan, a BBrauntól, stb.

Csinos, fiatal nő, akinek muszáj hogy az óra a karján drágább legyen mint az én havi fizetésem, és igen, drága céges autót nyomnak a fenekük alá.

Ezt felfogni, elképzelni, nem kell nagy ész...:)

2020. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Én Angliában dolgozok a filmes médiában (vagyis nem TV-s) és annyiszor hallottam már, hogy biztos mert ezzel és azzal lefeküdtem. Nem, csak éppen rengeteg tanulás és munka, szerencse és pár jó barát segítsége kellett hozzá.

Egyébként különös, mert eddig csak magyaroktól hallottam ezt, de nem zavartatom vele. Irigy és/vagy ostoba, de hadd legyen az. Legfeljebb annyit mondok neki, hogy a szopáshoz nem kell nőnek lenni, szóval ő is nyugodtan próbálkozhat ezzel az úttal.

2020. júl. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
3: Miért, ha egy 20 éves kisfiúnál látod ugyanezt, akkor ő saját maga kereste meg? :D
2020. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Mert még ott tartunk, hogy a férfi a főnök. Sok családban ez még mindig így van. A nőnek nincs szava.

Az ilyeneket nagyon frusztrálja, ha egy nő egy munkahelyen magasabb pozícióban van, mint ő.

Persze a protekció létezik egyes helyeken. De nemcsak csinos nőknek, hanem barátoknak, rokonoknak, helyes fiúknak, szóval bárkinek. De azért nem általános ez mindenhol, nem mindenhol lehet ellazáskodni, teljesítmény is kell.

2020. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Ha meg férfi, akkor egy életképtelen lúzer, akinek az apja rak a segge alá mindent...

Most jobb, hogy ezt így kipanaszkodtad és általánosítottál?

2020. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Nagy úr az irigység, az ember pedig hajlamos általánosítani, illetve első látásra ítélkezni. Rólunk sem gondolná senki, hogy többet keresek, mint a férjem. Valamiért mindenki azt gondolja, hogy ő tart el, de jól is van ez így. Egyáltalán nem érdekel, az a helyzet. :)
2020. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Engem fasziként ha meglátnak bárhol a kis nyamvadt autókámmal menni valahová, és mellémáll valami nő egy böhöm méretű terepjáróval, azt a megvető, lenéző fejszerkezetet kellene lefotózni....

Én is púposkodhatnék valami drágább autóban, de engem ezek halál nem érdekelnek.

Vagyis amíg lesznek ilyen kihaénnem típusú nők, akik a férfiakkal versengenek, addig meg menni fognak pont ezek az általánosítások is.

2020. júl. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!