Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet egy rossz...

Miért nem lehet egy rossz szót sem írni egy nőre (nőként sem)?

Figyelt kérdés

Néha szoktam válaszolni brahiból nőként (mintha férfi lennék) a női kérdések alá. Tök normálisan megfogalmazom a válaszom, még finomítok is az eredeti véleményen és baszki, mindig csutkára le van pontozva. Ha megjegyzem, hogy azért az gáz, ha erős fekete szőre van a bajszánál és nem olyan nehéz gyantázni, puff, 0%. Ha arról van szó, hogy nem preferálom a túlsúlyosakat, puff 20%.


Mi az isten van veletek? Hogy a fenébe akartok így többek lenni vagy reális képet kapni magatokról?


Ha "férfiként" megjegyzem, hogy azért egy nőnek is illene eltartani magát, megy a hiszti, hogy egyedül rohadok meg szűzen és puff, 20% alatt van megint a kommentem.


Hát basszus, ilyen nők mellett nem nehéz főnyereménynek lenni a férfiak szemében :D


2020. júl. 9. 11:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A másik kedvencem az volt, mikor nőként ki mertem mondani, hogy a feminácizmus megalázó és nem kellene a két nemnek ellenségként vagy vetélytársként kezelni egymást, én voltam a részvétlen, rohadt bunkó, aki "nem tesz semmit a nemi erőszak ellen". Mintha az a feminizmuson múlna..
2020. júl. 9. 11:40
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Tehát akkor a vélemények vannak felpontozva, nem a nemek? Ez jó dolog.
2020. júl. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Tehát fel vagy háborodva ha lepontoznak, miközben még a saját nemedről is hazudsz egy névtelen, arctalan oldalon. Hát gratulálok.
2020. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Őszintén szólva azt megértem, hogy a "bajuszozásod", "femináci minden feminista" stb megnyílvánulásaid nem tetszenek az embereknek, de az előtt én is értetlenül állok mindig, hogy a mienkel nem egyező, de kérdésre korrekten válaszolót miért kell lepontozni. Szerintem ez azért van, mert az emberek keverik a tetszik-nem tetsziket, a hasznos-nem hasznossal.
2020. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Ott a kibúvó, hogy "hasznos SZÁMODRA ez a válasz?"
2020. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4

Te mi az istenről beszélsz? :D

Az egyik kérdés arról szólt, hogy mennyire probléma, ha egy nő szőrös. Én meg írtam, hogy a pihe semmit sem számít, de egy erős szőrzetű fekete bajuszt azért lehet, hogy nem túl nőies a helyén hagyni. Merz igen, vannak nők, akiknek van ilyen. És nem szőkés pihe, hanem messziről is szürke.


A másik kérdés arról szólt, hogy a feminizmust miért tartják ma már fölöslegesnek.

Arra írtam azt, hogy azért ma már kezd átfordulni az egész feminácizmusba, amit megalázónak tartok és szerintem csak szakadékot teremt a nemek között ma már az ennyire erős női jogok hajhászása, hiszen olyan dolgokat is kikérnek maguknak, amiket szerintem semmi értelme (például az előreengedést vagy a fireman - firewoman témát). Erre jöttek azzal, hogy azt mivel magyarázom, hogy ennyire magas a nemi erőszak aránya a nőknél és ne mondjam már, hogy nem kell feminizmus az ilyen jelenségek mellett, erőszakoljanak csak engem, ha ezt hagyom. Tipikus szókigorgatós női hiszti volt, mindegy. Aztán erre megmagyaráztam, hogy a nemi erőszak visszaszorítása nem a feminizmus dolga, akkor sem, ha főleg a nőket érinti, hanem társadalmi, közbiztonsági feladat...


A nemem meg szerintem rohadtul nem számít egy olyan oldalon, ahol mindenki milliárdos meg társai.

2020. júl. 9. 11:56
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez a válaszod nem hasznos, akármilyen nemű vagy. Csak a véleményedet írod le.


SZERINTED semmi értelme, lehet, hogy egy igazi nő szerint van.


Nyugodj meg.

2020. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mintha a kérdező nem véleményeket kért volna és mindenki más nem a véleményét írta volna le.

De persze az a vélemény hasznos, hogy jaaaj, jól vagy úgy, ahogy vagy, a szőr szép természetes, jaj, a túlsúllyal semmi baj, fogadd el magad, persze, a feminizmus rohadt fontos, én is minden nap harcolok érte, 60 féle helyzetben ért hátrányos megkülönböztetés, jaj. Ezek hasznosak. De ha valaki leírja azt, hogy mást tapasztalt vagy mást gondol, akkor megy a hurrdurr, mint itt.


Ez alatt a kérdés alatt is csak a hiszti meg a szókiforgatás megy. Muszáj szánalmasnak lenni és játszani az alacsony szellemi képességeket? :D

2020. júl. 9. 12:05
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

De hogy írtad volna le, hogy mást tapasztaltál, hát nem is vagy nő.


Lehet, hogy nem megoldást keresett, csak ki akarta adni a gőzt.


Linkeld már be a kérdést, ahol a bajuszra nők azt írják, hogy normális.

2020. júl. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

1. A kérdésben nem fejtetted ki részletesen, hogy mire írtad, hogy feminácizmus, a kerdes alapján az jött le, hogy minden feministáról ez a véleményed. Nem vagyok gondolat olvasó.


2. Ha egy férfi meghagyhatja a hónalj komondorát és lehet borzasztó igénytelen, rendezetlen szakálla (nem minden szakáll az, de sok ilyet látni sajnos) akkor engedtessék már meg egy nőnek is, hogy legyen pár szál sötétebb szőre. Az más kerdés hogy ez téged zavar.


3. Nem értem, hogy miert pontoztál le, hiszen választ adtam a kérdésedre. Pontosan azt csinálod, mint azok akik lepontoznak téged amiért nem egyezik a véleményetek.


4es voltam

2020. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!