Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadnád, ha egy értelmes...

Hogy fogadnád, ha egy értelmes személy jóindulatúan beszélgetést kezdeményezne veled miközben a telefonodat nézed, újságot/könyvet olvasol? (Nem a társkeresés a célom.) Kort,nemet írjatok légyszi.

Figyelt kérdés
Gyakran hiányzik, hogy akár csak rövid időre is, de beszélhessek a körülöttem lévő ismeretlenekkel a hétköznapok során, megismerjem hogyan gondolkodnak, hogyan érzik magukat. Viszont az esetek többségében azt látom hogy mindenki foglalkozik valamivel. Viszont azt is tudom, hogy sokan csak zavarból/ kényszerből bámulják a telefont). De megzavarni sem szeretném, aki tényleg elfoglalt. Gondolok itt tömegközlekedésen, sorbanálláskor, parkban, közterületen olvasókra/telefonozókra. Ti hogy reagálnátok?

2020. júl. 10. 02:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha épp olvasok vagy telefonozok, akkor vmire éppen koncentrálok. Akkor abban az esetben értem meg, ha vki elkezd beszélni, ha vmi fontos dologról akar beszélni, megkérdezi, mennyi az idő vagy melyik megállónál kell leszállnia, ha az x kórházat, és azzal be is fejezi. Ha csak fecserészni akarsz, inkább ne, az illetlenség, másokat zavarni, akik láthatóan el vannak vmivel foglalva.
2020. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, engem nagyon dühít, amikor idegenek dumálnak nekem, és nem veszik észre, hogy baromira nem érdekelnek.


Útbaigazítást, vagy egyéb tájékoztatást/segítséget szívesen adok, de nem fecserészek.

2020. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Két perc alatt átterelnélek mélyfilóra, és már raknám össze a sztori kulcsmondatait, ahogy a feleségemnek elmesélem a reakciót :)
2020. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, javítok a válaszomon, egyszer elcsevegtem egy kislánnyal a villamoson. Olyan 12-13 éves lehetett, én 29N, és felugrott a villamosra, megkérdezte, ez megy-e arra, amerre, mondtam igen, megkérdezte, hány megálló. Aztán elkezdett beszélni, hogy fogászatra megy, fogszabályzón állíttatni, aztán találkozik a bátyjával, stb. Vele beszélgettem, egyrészt jófej volt, másrészt izgult a fogorvos miatt, de látszott is rajta, hát szóval tartottam.


De felnőtt férfiakkal semmi kedvem beszélgetni, semmi jó nem sül ki belőle.

2020. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kisgyerekkel én is beszélnék. Az más. :)
2020. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem, senkivel sem zeretnék beszélgetni, ha elfoglalt vagyok. Főleg, hogy telefonon a munkámmal foglalkozom, szintén emberekkel, és nem hibázhatok. Ha olvasok, akkor meg tanulok, olyankor nem szeretném, hogy zavarjanak.
2020. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hangulattól és időtől is függ. Ha épp jókedvem van és nem is sietek különösebben sehová, akkor hajlandó vagyok egy kis beszélgetésre, ismerkedésre.

De ha eközül a két tényező közül már csak az egyik is hiányzik, akkor sajnos semmit sem ígérhetek.


26/F

2020. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%
Velem nem lenne esélyed, mert amint kiteszem a lábam, nyomom is a fülembe a headsetet, aminek a másik vége csak zsebre van dugva, és sorban mesélem a keményebbnél keményebb vicceket. Amikor épp nem sietek sehova, akkor szoktam figyelni, hogy ki nevetgél, és ki nem. Ha látok olyat, aki nem nevet, akkor elkezdem követni, és egyre súlyosabb poénokat osztok. Hiába gyorsítanál rá, utol foglak érni és röhögni fogsz!!!
2020. júl. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne csodálkozz, ha egyszer majd valaki jól megver.
2020. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Igazából nem csinálom csak a kérdezőnek adom a tippeket.
2020. júl. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!