Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan kérdezősk...

Miért kell állandóan kérdezősködni, hogy milyen volt ez, milyen volt az, mit csináltál stb?

Figyelt kérdés

Ma volt az első vezetés órám. Jó volt. és?

Az egész család folyamatosan telefonálgat nekem ,hogy fratuláljanak, és szó szerint FOLYAMATOSAN kérdezősködnek, hogyjó volt, biztos nagyon fáradt lehetsz.


Mégis miért lennék fáradt? csak vezettem!

Miért kell ennyit kérdezősködni? jó volt? jó volt. ennyi és kész.

egy pillanatra sem tudnak békén hagyni.


33 kör rutinpálya után kivittek forgalomba, mert az oktató úgy vélte, hogy jól megy, mivel már vezetem eleget, ismerem az autót.


És ezért is. Úúúristen. forgalomba? Hogy voltál ilyen bátor?


Miért kell ehez bátorság???? Vezetsz és kész. Vannak szabályok, azokat be kell tartani ennyi.


Egyáltalán nem vagyok fáradt. 3 és fél órát vezettem. ez semmi!!! csak ülni kell. Ha gyalogolni elhet emberek között órákig akkor vezetni is lehet. ugyanaz a kettő!!


Ja meg a kedvencem. Az aggódó családtagok. Jaaj nem mentetek túl gyosan?biztonsági övet becsatoltad? Minden rendben volt? De BIZTOS??????


Túl gyorsan? a f*szt. 5km/h-val mindig lehet gyorsabban menni, csak a vizsgán nem. 90-100-as tempót simán lehetett tartani városon kívül. árosban meg olyan 45-50-es. Persze, hogy becsatoltam az övet. MIért kell enynit kérdezgetni. ez nem esküvő!

Az első nyelvórám után miért nem kérdezgetnek? Dél óta ez megy folyamatosan!


Most, hogy végre elmenekültem a szobámba hallom kint az összegyűlt családot, hogy biztos nagyon fáradt, megviselte nagyon.


Jaajistenem már. megviselt. Itt most ilyen 50-es nőkről beszélünk. Én értem ,hogy nekik traumát okoz a vezetés, de az egy napja 17 éves gyereknek NEM! Ez nagyon jó móka!


2020. júl. 10. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
jaj van egy családod aki érdeklődik irántad és még mernek is aggódni! mekkora trauma ez!
2020. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem érted. Ez nem érdeklődés, ez túlreagálás. Ők tudják, hogy egy icipicit introvertált vagyok és utálom, ha rólam szól valami, vagy nagy tömegben vagyok akik engem ünnepelnek. így szülinapom sincs már sok éve. max anya apa. MAXIMUM!
2020. júl. 10. 19:54
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Lelkes a családod, ez aztán a katasztrófa!

Miért, mit mondjanak?

"Nem ismerek olyat, aki ne vezetne rendszeresen, úgyhogy ennek a szerencsétlennek is menni fog!"

Ez jobban esne?


Annak is örült a család, mikor az első szót kimondtad, az ia gond? Pedig azt ia abszolválja 1 millióból 999 999 gyerek.

2020. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
*is
2020. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
kicsit pofátlan vagy,nem gondolod? van egy szerető családod,akik biztos örülnek neked,hogy tanulsz vezetni stb. és minél többet szeretnének tudni,erre te itt háborogsz,hogy hogy mernek egyáltalán kérdezni akár mit is és,hogy túlzásba esnek.
2020. júl. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

jogsija mindenkinek van, nem értem, hogy miért kell ekkora felhajtás. És mondtam, TUDJÁK, hogy egy kicsit introvertált vagyok, aki nem szereti, ha róla szól valami. Ennyi. kész. passz helo.

De én mindig csak az emberekért teszek mindent. ÉN mit kapok? Semmit. nyugalmat szeretnék? jaa jdehogy kapsz. jön az egész család. EZ NEKEM NEM JÓ!


Mindenkinek válaszolok kedvesen, de akkor sem hagyják abba.

2020. júl. 10. 20:00
 7/21 A kérdező kommentje:
5:én vagyok pofátlan? Azt, hogy nekem mi a jó azt senki nem veszi figyelembe!
2020. júl. 10. 20:01
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem, semmi nem esne jobban! Az esne jól, ha figyelembe vennék, hogy én is egy emberi lény vagyok.
2020. júl. 10. 20:01
 9/21 A kérdező kommentje:
De nektek hiába mondom milyen hozzáállással. nektem is csak egy játék a gyerek. akit elhet babusgatni akár akarja akár nem.
2020. júl. 10. 20:02
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én örültem volna anno 16 évesen, ha picit kérdezgetnek.

Elmeséltem volna, hogy rögtön forgalomban közlekedtünk, "csak jobb/bal kéz" gyakorlatot csináltunk és mondta az oktató, hogy már most biztos benne, hogy a 29 óra elég lesz.

Jólesett volna "eldicsekedni", de a kutyát sem foglalkoztatta, bezzeg a "mi volt az iskolában?" kérdés napi 2x elhangzott.

2020. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!